KoinMedya
Home İnceleme Yeterli Finansmana Ulaşan DECOIN.IO Heyecan Verici Başarılara İmza Atıyor

Yeterli Finansmana Ulaşan DECOIN.IO Heyecan Verici Başarılara İmza Atıyor

Yeterli Finansmana Ulaşan DECOIN.IO Heyecan Verici Başarılara İmza Atıyor
“bayebit”


0
2018 yılının ilk yarısı boyunca kripto para alanında görülen yüksek büyüme oranları, kripto para sektöründe yatırımcı ilgisinin artmasına neden oldu. Yeni bir blok zinciri tabanlı ticaret ve değişim platform sunan DECOIN  soft cap hedefine başarıyla ulaştı. Peki Decoin nedir ve bu başarının sırrı ne?


Yeterli Finansmana Ulaşan DECOIN.IO Heyecan Verici Başarılara İmza Atıyor

Decoin nedir ve başarılı bir ICO geçiren Decoin’in bundan sonraki hedefleri nelerdir diye sorduğumuz DECOIN CEO’su Shay Perry;

“4.000.000 $’lık soft cap hacmine ulaşmaktan heyecan duyuyoruz” diyor. “Topluluğun desteği oldukça fantastikti ve yakında projedeki yeni gelişmeleri açıklayacağız.” diyor.

DeCoin Nedir?

DECOIN, kullanıcılarına oldukça pratik ve fayda sağlayan bir borsa geliştirerek, blockchain alanında ses getiriyor. Şirketin proof-of-stake (PoS) algoritma temelli blockchain teknolojisi, sadakatli kullanıcılarına  % 6,2’lik  ödül sağlıyor. Şirket, uluslararası ofislerden sunulan çok dilli destekle küresel bir operasyon gerçekleştirecektir.

DTEP Platformu 6 Ay içinde Piyasaya Sürülecek

Şirket,soft cap noktasına ulaşmanın yanı sıra, yol haritasının bir sonraki aşaması olan DECOIN Ticaret ve Borsa Platformu’nun (“DTEP”) geliştirilmesiyle hızla ilerleyecektir. DTEP’in, şirketin Singapur Para Otoritesinden ruhsat alma aşamasına gelmesiyle yaklaşık 6 ay içinde başlaması bekleniyor. Bu önemli adım, DTEP’in düzenlenmiş bir lisans altında çalışmasına izin verecektir.

DECOIN Kripto Para Borsasına İlgi Artıyor

Ayrıca DECOIN, DECOIN Kripto Para Borsası’nın (“DCI”) geliştirilmesinde önemli bir ilerleme kaydetmektedir. Ekip analistleri, endekslere dahil edilebilecek yeni projeleri analiz ediyor ve araştırıyorlar; Tüm projeler, DCI’ya dahil edilecekleri nihai bir karar verilmeden  önce ayrıntılı bir şekilde incelenecektir.

DECOIN bazı etkileyici erken sonuçlara imza attı ve şirketin liderlik perspektifinden bakıldığında, projenin gelecekteki başarıları  için büyük bir başlangıçtır.

Perry, “İlk aşamada, projeye katkıda bulunmasını umduğumuz kullanıcı sayısına ve finansman hedeflerine ulaştık” dedi. “DECOIN’e yatırım yapmakla ilgilenen uluslararası küresel fonlar var. Bu ilk başarılı adımdan heyecan duyuyoruz ve önümüzde olan yol haritası bizi heyecanlandırıyor ve ona ve güveniyoruz.”

ICO ve şirket ile ilgili daha fazla bilgiyi https://www.decoin.io adresinden bulabilirsiniz.

Sosyal medya kanallarından bizi takip etmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz:

Telegram : https://t.me/xDECOIN

Twitter : https://twitter.com/@decoin_io

Facebook : https://www.facebook.com/DECOIN.io

Bitcointalk ANN : https://bitcointalk.org/index.php?topic=3311450.0


 

Coinajans