KoinMedya
Home İnceleme Borsa 2018’in En İyi Kripto Para Borsaları Hangileridir?

2018’in En İyi Kripto Para Borsaları Hangileridir?

2018’in En İyi Kripto Para Borsaları Hangileridir?
“bayebit”


0
Kripto paralar şöhret buldukça bu paralarda işlem yapan borsa sayısı da sürekli artıyor. 

İşte 2018’in en iyi kripto para borsaları:

Artık o kadar çok kripto para borsası var ki, seçmek için kendinize uygun özelliklere göre karar vermek durumundasınız. Tabi en önemli özellik, itibar sahibi olması. Şimdi öne çıkan birkaç tanesine bakalım:

Binance

Şu an yeniden üyelik için açık. Şüphesiz en ünlü kripto para borsası bu. O kadar çok talep var ki her gün sadece birkaç saat için kayıt kabul ediyor.

Kraken

Kraken de yeni üyelik kabul eden borsalardan biri.  Bir süredir faaliyette ve çeşitli kripto para birimlerini destekliyor. Kredi kartı kullanılabilme özelliği ise çok güzel. Yani itibarlı kripto paraları kolayca satın alabiliyorsunuz.

Changelly

Kolaylıkla Bitcoin ya da diğer paralardan alabileceğiniz bir borsa. Eğer bir kripto paradan başka bir kripto paraya takas yapmak istiyorsanız, en iyi seçenek diyebiliriz. Fakat tek eksisi sadece kripto paralar arasında takasa izin veriyor oluşu. Yani bildiğimiz parayla işleme izin vermiyor.

Gate I.O

Gate io pek çok altcoini destekleyen başarılı bir borsa. Bu yüzden daha az bilinen kripto paralarla işlem yapmak istiyorsanız, harika bir seçenek. Akıllı telefon uygulaması sayesinde telefonunuz olan her yerden işlem yapabilmeniz de artı bir avantaj.

Bittrex

Bittrex de altcoinler için güzel bir seçenek. Dahası yüksek hacimliler genelde burada işlem görüyor. Yani herhangi bir Litecoin’de rahatlıkla ve güvenle işlem yapabilirsiniz.

Kısacası, kripto para borsası arıyorsanız bu saydıklarımıza mutlaka bir göz gezdirin. Bu borsalarda herhangi bir Litecoin’de rahatlıkla yatırım yapabilirsiniz. Ayrıca hepsinde güvenlik seviyesi tatminkâr. Hepsi gönül rahatlığıyla işlem yapabileceğiniz borsalar.

Kaynak: Theoofy

Coinajans