KoinMedya
Home Altcoin Altcoin Haber Temmuz Ayında Takip Edilecek ICO’lar (5 ICO Projesi)

Temmuz Ayında Takip Edilecek ICO’lar (5 ICO Projesi)

Temmuz Ayında Takip Edilecek ICO’lar (5 ICO Projesi)
“bayebit”


0
Takip edilecek ICO’lar listesi bugünlerde oldukça kalabalık. ICO sektörü son derece hızlı bir şekilde ilerlemeye devam ediyor.

 

 

Takip edilecek ICO’lar listesi bugünlerde oldukça kalabalık. ICO sektörü son derece hızlı bir şekilde ilerlemeye devam ediyor. Yaz boyunca halka satışları yürütmek için çok sayıda projenin takvimleri planlanıyor. Sizler için Temmuz ayında yakından takip edilecek beş ICO seçtik.

Quadrant

Quadrant, veri ürünlerinin dağıtımı ve oluşturulması için organize bir sistem sağlamak üzere bir blockchain protokolü oluşturuyor. Günümüzde veriler her zamankinden daha değerli hale geliyor. Ne var ki, Google ve Facebook gibi şirketlerin bu alandaki orantısı güçleri nedeniyle toplayabilecekleri veri miktarı inanılmaz boyutta. Bu nedenle, küçük şirketler yapay zeka gibi alanlarda yenilik yapmaya çalışıyorlar. Çünkü algoritmaları için gerekli olan veri hacimlerine erişemiyorlar. Quadrant, veri sağlayıcılarının adil bir şekilde tanzim edileceği bir sistem oluşturmayı hedefliyor. Aynı zamanda veriyi alanlar, satın aldıkları verinin gerçekliğini ve güvenilirliğini doğrulayabilecekler.

Ekip, 20 milyon dolarlık bir artış bekliyor. 26 Haziran’dan bu yana token satışı zaten devam ediyor. Quadrant ICO, 26 Temmuz’da tamamlanacak.

Emotiq

Takip edilecek ICO’lar listesi içinde yer alan Emotiq, kilit odak alanı olarak erişilebilirlik üzerine yoğunlaşmış bir blockchain platformu. Platformun akıllı sözleşme dili olan Ring, sadece inovasyon yapan kişiler için değil, tüm İngilizce konuşanlar tarafından anlaşılabilir ve kullanılabilir olacak şekilde tasarlanmış. Emotiq’in “doğal” bir blockchain platformu oluşturma hedefine rağmen, yüksek seviyeli ölçeklenebilirlik ve gizlilik (sıfır bilgi kanıtları) vaat ediyor.

Ekip 39 milyon dolar elde etmeyi hedefliyor ve token satışı Temmuz ayı boyunca yayında.

Carry Protocol

Carry, tüketiciler, pazarlamacılar ve tüccarlar için kişisel verileri adil bir hale getirmekte. Bununla, her türlü pazarda önemli operatörleri adil, ekonomik bir şekilde bir araya getiren bir ekosistem sağlamayı amaçlamaktadır. Tüketiciler işlem verilerini alabilir ve anonim olarak para kazanabilir. Tüccarlar ve reklam verenler değerli kullanıcı verileri sağlayan bir müşteri kitlesine erişebilir.

Ekip 22 milyon dolar elde etmeyi hedefliyor ve satışlar Temmuz ayı boyunca açık.

CryptoCurve

CryptoCurve projesi, WanChain platformunda başlayacak ilk ICO’dur. Projenin hedefi, kripto yatırımı için ‘hepsi bir arada’ bir çözüm sunan platform oluşturmak. Bu platform, merkezi olmayan bir borsa, bir fiat gateaway, çeşitli ICO yatırım araçları ve “Nuke” düğmesi gibi fonksiyonları barındıracak.

Cryptocurve şu anda beyaz listeyi yürütmekte olup, bunu bir KYC süreci takip edecektir.

ioEx

ioeX, Nesnelerin İnterneti’ni (IoT) gerçeğe dönüştürmeye yardımcı olmayı amaçlayan Çin’li projedir. Artan IoT cihazları sayısı, veri bağlantısı ve sık sık yazılım/ürün yazılımı güncelleme taleplerinde büyük bir artışa neden olacaktır.

IoeX, mevcut çözümleri, doğrudan iletişim ağı mimarisi oluşturmak için Bootstrap düğümlerini ve Eş düğümleri birleştiren merkezi olmayan ağ çözümü ile değiştirir. Bu ağ, donanım üreticilerinin, içerik sağlayıcılarının ve bireylerin verilere verimli ve dağıtılmış bir şekilde bağlanmasını sağlayacak. Projenin Elastos, EOS VC, Everex Electronics ve SBI E2-Capital Hong Kong ile çözüm ortaklıkları bulunuyor.

Token satışının Temmuz ayında başlaması bekleniyor.

Yazarın Notu

Burada paylaştıklarımız yatırımlarınız için fikir amaçlıdır, tavsiye niteliği taşımaz.

Coinajans