Home Altcoin Altcoin Teknik Analiz XRP Fiyatı için Momentum Olumlu Görünüyor

XRP Fiyatı için Momentum Olumlu Görünüyor

XRP Fiyatı için Momentum Olumlu Görünüyor

0
Şu sıralar, tüm kripto para birimleri için ilginç zamanlardır. Dün bolca heyecandan sonra, ufukta başka bir gerçeklik kontrolü var gibi görünüyor. Sadece birkaç para birimi değer kaydederken, bir çoğu son 24 saatte bir miktar değer kaybetti. XRP fiyatı hala artıyor ve 0,50 $ ‘a ulaşması hala mümkün.

XRP Fiyatı Momentumu Pozitif Kaldı

Hem Bitcoin hem de Ethereum’un küçük gerilemeyle karşı karşıya kalsa da, piyasaların düzelmesi zaman meselesi gibi görünüyor. XRP fiyatı durumunda ise, mevcut oranlara rağmen pozitif momentum devam ediyor. Bu momentum ne kadar sürecek, tamamen farklı bir konudur. Volatilite, tüm pazarlarda hala etkin durumda.

1 saatlik XRP fiyatı- daha detaylı bilgi için tıklayınız.

Öyle olsa bile, XRP fiyatı son 24 saatte % 2.48’lik küçük bir büyüme kaydetti. 0,5 dolar değerine ulaşılıncaya kadar gidecek yolu olsa da bu ilginç bir gelişmedir. Piyasalar şu an itibariyle hala bir miktar düşüş momentumundan muzdariptir.

XRP fiyat artış trendi, XRP / BTC paritesinde devam eden kazanımların doğrudan sonucudur. Bitcoin’in son 24 saatteki küçük zararlarına rağmen, XRP henüz fiyatını korumaktadır. Ayrıca oran, para birimi lehine % 2.88 oranında artmıştır; bu artış, XRP fiyatının şu an için $0.5 seviyesine yakın kalmasını sağlamaktadır.

24 saatlik işlem hacminde kayda değer bir artışla, önümüzdeki günler XRP fiyatı için oldukça olumlu görünüyor.

Şaşırtıcı bir şekilde, XRP işlem hacminin büyük çoğunluğu Güney Kore’den gelmiyor. XRP hacim sıralaması bakımından Bithumb ve CoinBene, Japonya’nın Bitbank’ı, Binance ve HitBTC, ilk beşi tamamlamaktadır.

Genelde olduğu gibi, kripto-para birimi fiyat momentumunu tahmin etmek neredeyse imkânsızdır. XRP fiyatı bu bağlamda bir istisna değildir, çünkü diğer kripto para birimlerine kıyasla tamamen farklı bir model izler. Bu iyi bir şey olsun ya da olmasın, görülmesi dikkat edilmesi gereken bir şey. Şimdilik, 0,5 dolara ulaşmak hala mümkün, ancak bu fiyat monentumunu sürdürmek çok farklı bir mücadeledir.

Paylaşarak destek ol !!!
error
Etiketler:
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial