Home Altcoin Altcoin Haber Ripple’dan Akıllıca Hareket; ”Ripple Düşüş” Serisi Başlıyor

Ripple’dan Akıllıca Hareket; ”Ripple Düşüş” Serisi Başlıyor

Ripple’dan Akıllıca Hareket; ”Ripple Düşüş” Serisi Başlıyor

0
”Ripple Düşüş” serisi ilk duyulduğunda yatırımcı için oldukça ürkütücü gelebilir. Bu kelime bir çok Ripple yatırımcısı için tam bir felaket hissi yaratıyor. Fakat bu yazımızda bahsedeceğimiz bir Ripple’ın son açıklamaları ile gelen Ripple’ın kendine ait video platformu.

ripple gelecekte ne olur koinmedya ripple düşüş

Video haberler kripto para sektöründe de oldukça hızlı yayılıyor ve bu nedenle günden güne daha popüler hale geliyor. Youtube şu anda kripto para vlogger’larının mekanı durumunda. Ripple da bu durumda faydalanmak için bir dizi video hazırlayarak yayına aldı. Videolar hem daha popüler hem de daha kolay yayılabiliyorlar. Çok daha doğal olduğu gibi izleyicilerin takip etmesi açısından da daha akıcı. Videolar daha akılda kalıcı ve bu nedenle bir çok insan videoları takip etmeyi yazıya tercih ediyor.

Bu nedenle Ripple şirketin şeffaflığını ortaya koymak ve tüm kripto para sektörüne ulaşabilmek için video yöntemini tercih etti.

”Ripple Düşüş” Videosu Nedir?

Ripple tarafından yapılan resmi açıklamaya göre;

“Ripple Düşüş, her ayın birinci ve üçündü pazartesi günleri Ripple müşterileri, teknolojisi, ürünleri ve kültürü hakkında yayınlanacak. Her bir bölümde şirketle alakalı durumla ilgili bilgi vermek üzere şirketin önemli ve tanıdık yüzleri tarafından açıklamalar yapılacak.”

Dahası;

“XRP Kurumsal Bölüm başkanı olan Catherine Coley ile likidite konusunu işleyerek başlayacağız. Daha sonra Ripple ürün başkanı Asheesh Birla ile oturacağız ve Kotak Mahindra Bankası’nın RippleNet’e eklenmesinin önemini konuşacağız. Özellikle Hindistan başta olmak üzere diğer gelişen ülkelerde xCurrent’ın neden önemli bir oyun değiştirici olduğunu değerlendireceğiz. Son olarak San Francisco’da Ripple merkezinde açılan yeni pozisyonlarla ilgili bilgi alacağız. Ki bunlardan birisi Üniversite Blockchain Araştırma girişimini desteklemek üzere ekibe katılan Ripple Yetenek Kazanma Başkanı Jim Chauncey-Kelly olacak.”

Daha fazlasını kendiniz bizzat görebilirsiniz.

Bu gerçekten akıllıca bir girişim. Bu en başta Ripple ve müşterilerinin yada yatırımcılarının arasındaki bağı güçlendirecek bir şeffaflık içeriyor. Ayrıca bu platform Ripple’a kendi yönetiminde bir resmi açıklama yapabileceği bir imkan sunuyor. Çünkü Ripple, hakkında çıkan spekülasyonlar nedeniyle oldukça ciddi sıkıntılar yaşıyor. Ripple, platforma koyduğu isimle oldukça akıllıca bir davranışta bulunuyor. Ripple düşüş adı hakikaten hakkında çıkan Ripple’ın düşüşü odaklı söylentilere cevap veriyor. Ripple bu platform ile kendi ekibini kripto para topluluğuna tanıtma imkanı da bulmuş oluyor. Yine Ripple ortaklarından yada çeşitli sektörlerden uzmanları konuk ederek Ripple topluluğuna 3. taraflardan gerçekçi ve güvenilir açıklamalar sunma imkanına sahip olacak.

Bugüne kadar gerçek bir kripto para firması nasıl yönetilirin dersini veren Ripple bu konuda çok kötü performans sergileyen ve her haliyle krizlere açık sektöre örnek oluyor. Ripple düşüş platformu Ripple tarafından ortaya konmuş çok yönlü strateji ile düşünülmüş zekice bir hareket.


 

Paylaşarak destek ol !!!
error
Etiketler:
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial