Home Altcoin Altcoin Haber Wirex Wallet, XRP Desteği İle Herkesi Sevindirecek

Wirex Wallet, XRP Desteği İle Herkesi Sevindirecek

Wirex Wallet, XRP Desteği İle Herkesi Sevindirecek


0
Wirex Wallet, XRP (Ripple) desteği sunmaya başlayacak.

Wirex Wallet, XRP Desteği İle Herkesi Sevindirecek

 

Wirex Wallet, XRP desteği ile herkesi sevindirecek. Kripto para tabanlı hesaplara destek veren Wirex firması kısa zamanda XRP Wallet özelliğini destekleyek. XRPChat sitesinde programın bir güncelleme içerisinde olduğu belirtildi

Wirex kripto para tabanlı hesapları destekliyor ve bunlara fiziki veya sanal banka kartlar ile bağlıyor. Fiat parasını ve kripto para değişim hizmetleri ile diğer ödeme çözümlerini de sunuyor.

Wirex hesapları bir hesap numarası ve sort code ile geliyor ki dünyada pek çok ülkede mevcut. Bu hesaplara İngiltere’den SWIFT’i, diğer yerlerden ise IBAN’ı kullanarak para yatırmak mümkün.

Wirex hesabı açan kullanıcılar kirpto para ile alışveriş yapmalarını sağlayan bir sanal ödeme kartı oluşturabiliyor.  İngiltere Financial Conduct Authority kurallarına uygun olarak çalışıyor ve en maksimum güvenlik özellikleri barındırıyor.

Wirex kripto para wallet hizmeti de sunuyor. Bu sayede kullanıcılar direk olarak kendi hesaplarından kripto para satın alabiliyor. Bu walletlar hem masaüstü hem mobil için Multi Signature teknolijisi, SSL ve 2FA şifreleme yöntemleri ile korunuyor.

5o’den fazla altcoini desteskleyen Wirex’in XRP’yi kullanacak olması ise bir nimet. XRP’ler, hesap sahiplerinin Wirex Walletlerini fonlamada veya desteklenen kripto paralar ile Exchange amaçlı kullanılabilecek.

Uygulamada yer alan mesajda şunlar yazılı:

“Wirex uygulamasını daha hızlı ve kolay kullanım için güncelliyoruz. Uygulamayı güncellemek için bütün kullanıcılar Temmuz 3 itibari ile otomatik olarak log out olacaklar. Tekrar giriş yapmak için Uygulamayı App Store veya Google Play’den güncellemeleri gerekecek. Bu güncelleme ile Ripple Wallet (XRP) desteği, daha hızlı ve verimli bir uygulama sunacağız”.

Kiwixrp isimli kullanıcı ise şunu yazdı:

“Avrupa’da geçerli kartlar alabileceksiniz artık… Yeni Zelanda ve Avustralya ise yakında”

Kaynak için tıklayın…

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Etiketler:
cryptopazar_koinmedya