Home Altcoin Altcoin Haber 2018 Sonunda Ethereum Classic (ETC) Fiyat Tahmini

2018 Sonunda Ethereum Classic (ETC) Fiyat Tahmini

2018 Sonunda Ethereum Classic (ETC) Fiyat Tahmini


0

Son dönemlerin oldukça popüler olan bir kripto Ethereum Classic. Biz de 2018 sonunda Ethereum Classic (ETC) fiyat tahmini yapalım istedik okurlarımız için. ETC, Ethereum’un ilk ürünü olması nedeyile ayrıca önemli bir kripto para diyebiliriz.


2018 Sonu Ethereum Classic (ETC) Fiyat Tahmini

Ethereum Classic nedir?

Herhangi bir altcoin ya da token ile yapabileceğiniz item satın alma, yöneticilik ödemesi yapma veya borsada merkeziyetsiz diğer paralarla takas yapmaya fırtsa tanıya bir dijital para.

Kripto paralar çok sık dalgalanan değerleri ve sürekli değişiklik arz eden maliyeleri ile bilinmekteler. Fakat aynı zamanda inanılmaz kompleks bilgisyarar kodlaması eserleri olduklarının da unutmamak gerek. Çok geniş bir yelpazedeki iç ve dış etkenlerin bir coin ya da token’ın maliyetine etki edebileceğini göz önünde bulundurmak gerekiyor. O yüzden bir kripto paraya yatırım yapmadan önce onunla ilgili benzer konularda değerlendirmeler yapmak gerekiyor. İşte şimdi Ethereum Classic için bizim burada yapacağımız da tam bu.

Ethereum Classic’in Gelişimini Neler Etkileyebilir?

Erişilebilirlik: ETC’nin pek çok dijital platform üzerinden erişimi olduğu biliniyor. Bu durum aynı zamanda kripto paraların geçerliliğine de doğrudan etki ediyor. Ayrıca diğer para çeşitleriyle takas edilebilmesi, finans uzmanlarının sorunsuz bir şekilde bu paraya bağlanmalarını sağlıyor.

Geliştirme ekibi: ETC’nin çok önemli bir geliştirme ekibi var. Programlama mimarları ve programlama konusunda uzmanlardan oluşan bu ekip, Ethereum’un üretilmesinde ve güçlendirilmesinde durmaksızın çalışıyor. Sürekli güncellemeler yapıyor ve yenilikler üzerinde kafa yoruyorlar.

Destekleyenler: Sağlam bir blockchain katkılarıyla birlikte kripto paralardan anlayan ve sürekli bu işin takibinde olan canlı ve dinamik bir topluluğa da sahip. Tabi ki bu ETC’nin ortaya çıkmasında ve gelişmesinde olmazsa olmazlardan.

Sonuçta 2018 Sonunda Ethereum Classic (ETC) Fiyat Tahmini Olarak

Wallinvestor.com sitesine göre kripto para standartları çerçevesinde değerlendirildiğinde, ETC yatırım yapmak ve iyi bir geri dönüş almak isteyenler için iyi bir tercih. An itibariyle 16,47 dolardan işlem gören ETC için bizim varsayımlarımıza göre uzun vadede bir kazanç öngörülüyor. Yani, 100$ yatırdığınızda 5 yıl sonra bugün %498.88’lik bir artışla paranızın 598,88$ olacağını tahmin ediyoruz.

Yukarıda saydığımız nedenlerden dolayı , 2018 sonunda Ethereum Classic (ETC) fiyat tahmini en tutarlı sonuçları verecek kripto paralardandır.

Daha Fazla Ethereum Classic Haberi için Lütfen Tıklayın

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
cryptopazar_koinmedya