Home Altcoin Altcoin Haber NEM [XEM] yeni “Raccoon Cüzdanı”nı Tanıtıyor

NEM [XEM] yeni “Raccoon Cüzdanı”nı Tanıtıyor

NEM [XEM] yeni “Raccoon Cüzdanı”nı Tanıtıyor

0
2 Temmuz’da, P2P uçtan uca bir kripto para birimi olan NEM ve bir blockchain platformu, Raccoon Cüzdanı adında yeni bir cüzdan yayınladı.

Raccoon Cüzdanı’nın kullanıcı dostu ve “güzel bir kullanıcı arayüzü” var. Raccoon cüzdanının arkasındaki ekip, günlük işlerde “araç” olarak kullanılabilen dijital bir cüzdan üzerinde odaklandı.

Raccoon cüzdanı çok yönlüdür. Cüzdan fonksiyonu ile birlikte Raccoon bir QR Laboratuvarı ve bir Mozaik galerisi sunuyor. Raccoon cüzdanı, oyun toplulukları için tasarlanmış bir yazılım olan Github ve DISCORD kullanarak ortaya çıktı. Mobil cüzdan hem Android hem de iOS için kullanılabilir.

Popüler NEM cüzdanlarından bazıları NEM NanoWallet ve NEM MobileWallet’tir. NEM NanoWallet, XEM’i depolamayı ve yönetmeyi kolaylaştıran kullanıcı dostu bir masaüstü uygulamasıdır. Kullanıcıların XEM’i, herhangi bir adrese göndermelerine izin veren Windows, Mac ve Linux işletim sistemlerine uygundur.

25 Haziran’da NEM, önemli bir kripto para birimi portföy izleyicisi olan Blockfolio ile iişbirliğine gittiğini ilan etti.

BlockFolio ayrıca, kullanıcıların dünyanın hangi bölgesinde bulundukları konusunda yorumlanmış güncellemeleri almasını sağlayacak bir yerelleştirme özelliğini de cüzdana entegre ediyor. NEM üyelerinin çoğunluğu Japonya, Filipinler ve diğer Asya ülkelerinden geldiği için NEM topluluğu için bir yenilik olarak görülüyor. Filipinler ve diğer Güneydoğu Asya ülkeleri.

Haberi hazırlama sırasında, NEM [XEM] 1,66 milyar dolarlık bir piyasa değeriyle 0,18 dolar değeri üzerinden işlem görüyor. Son 24 saat içinde, XEM % 11.09’luk bir zam gördü.

 

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Etiketler:
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial