Home Kriptopara Haber Litecoin (LTC) Uzun Vadede Fiyat Analizi

Litecoin (LTC) Uzun Vadede Fiyat Analizi

Litecoin (LTC) Uzun Vadede Fiyat Analizi

0
Litecoin uzun vadede ayı piyasasının etkisinde mi kalacak yoksa boğa piyasası mı hakim olacak? LTCUSD son haftadır etkisinde kaldığı düşüş eğilimini durdurmayı henüz başaramadı. Ayılar piyasa yönlendirme gücünü sürekli boğalardan aldığı için piyasa olumlu bir geri dönüşü henüz gerçekleştiremedi. 23-25 Haziran arasında piyasanın hareketi bir bağlı aralıktaydı.


Litecoin (LTC) Uzun Vadede Fiyat Analizi. Ayılar Ne Kadar Daha Etkili Olacak?

Dağıtılmış bölgeler : $140.00, $160.00, $180.00.

Toplanmış Bölgeler : $65.00, $45.00, $25.00.

litecoin uzun vadede fiyat analizi
litecoin uzun vadede fiyat analizi

26 ve 27 Haziran’da çift dipli Japon mumları oluşturuldu fakat onlarda 28 Haziran’da oluşan bir ayı mumunun gerisinde kaldı. Şu anda fiyat hareketi 80.00$ ile 70.00$ noktaları arasında geziniyor.

İki SMA arasında dikkate alınacak bir boşluk var. 14 günlük SMA 50 günlük SMA’nın altında. Litecoin 14 hünlük SMA trend çizgisinin altında işlem görüyor. Stokastik Osilatörler aşırı satım bölgesine dalış yaptı ve şimdi kuzey yönüne bakıyor.

Bu ayı eğiliminin yakında bitebileceğini gösteriyor. Şu an dijital varlık kısa alım fırsatları oluşturmak için güneye yönelebilir. Sonunda bu olsa da yakın gelecekte boğalar yukarı doğru bir hareket yaparak 14 günlük SMA trend çizgisinin altında mumlar oluşturabilirler.

Duygusal bir yaklaşım, daha sonradan, yatırımcılar alış pozisyonlarını hazırlarken bir boğa piyasasının hakim olabileceğini ileri sürüyor. Litecoin uzun vadede yatırımları çekecek gibi görünüyor.

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Etiketler:
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial