Home Altcoin Altcoin Teknik Analiz EOS Fiyat Grafiği Güven Vermiyor, Ancak Bir Kaç Hafta Sonrası İçin İyi Bir Seçenek Olabilir

EOS Fiyat Grafiği Güven Vermiyor, Ancak Bir Kaç Hafta Sonrası İçin İyi Bir Seçenek Olabilir

EOS Fiyat Grafiği Güven Vermiyor, Ancak Bir Kaç Hafta Sonrası İçin İyi Bir Seçenek Olabilir


0
Eos fiyat grafiği son bir kaç haftadır oldukça dengesiz hareket ediyor. Fakat Eos’un henüz yeni ana ağına geçtiğini düşünürsek şu anda yaşadığı sorunları bir süre sonra çözerek vadettiği potansiyeli ortaya koyacağını söyleyebiliriz. Şu anda fiyatın biraz daha aşağı düşmesi muhtemel görünse de bir kaç hafta sonra iyi bir çıkış yapması bekelenebilir.

Eos Fiyat Grafiğini Etkileyen Haberler

Eos son bir kaç ayda en fazla gündem olan kripto paralardan biri. Özellikle uzun süredir sürdürdüğü 4 Milyar Dolarlık ICO düşünüldüğünde ortaya çıkan başarıyı takdir etmemek mümkün değil. Yakın zamanda özellikle internet güvenlik devlerinden biri olan 360 firması tarafından Eos ana ağındaki güvenlik açıklarına dikkat çekilmişti.

EOS ağı yayına alınmasına ve bu güvenlik açıklarına tedbirler alınmasına rağmen EOS’un başı sorunlardan kurtulmadı. Özellikle EOS anayasasının uygun yönetim şekli getirmediği ve bir çok açık olduğu ortaya çıktığında EOS CEO’su Dan Larimer yeni bir plan ortaya koydu.

Diğer bir tartışmalı güncelleme de Dan Larimer tarafından yönetilen Block.one şirketinin yani EOS’un arkasındaki şirketin oylamada %10 paya sahip olması ile geldi. Bu güncelleme daha önce tüm oylamaları topluluğa  bırakacaklarına dair açık beyanlarına rağmen geldi.

EOS Fiyat Grafiği

EOS/BTC fiyat grafiği şu an çok güzel bir tablo çıkarmıyor. EOS, Bitcoin karşısında zaten değerinin %50’sini yitirmesine rağmen şu andan itibaren daha fazla değer kaybı yaşaması muhtemele görünüyor.

Şu anda EOS bir düşüş kanalında ve bir ayı trendine kapılmış durumda. Bu bizim daha fazla düşüş beklememize neden oluyor. Eos’un daha önceki pazar döngüsüne uyması durumunda 0,001 BTC’ye kadar düşmesi muhtemel görünüyor. Eğer bir çıkış trendi yakalanabilirse yüksek bir dip oluşması muhtemel olabilir.

EOS Dolar grafiği de EOS BTC grafiğine benzer bir durum gösteriyor. Burada da orijinal trend çizgisine henüz ulaşılamadığını görüyoruz. Eğer Dolar grafiği bir ayak daha dibe inerse EOS 6,9 Dolara kadar düşebilir.


 

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Etiketler:
cryptopazar_koinmedya