Home Altcoin Altcoin Haber 2018’in 3. Çeyreğine Damga Vuracak 5 Altcoin

2018’in 3. Çeyreğine Damga Vuracak 5 Altcoin

2018’in 3. Çeyreğine Damga Vuracak  5 Altcoin


0

 

Altcoin ve Kripto para piyasası ile ilgileniyorsanız, 2018’in ilk çeyreğinin çok iyi geçmediğini zaten biliyorsunuzdur. Hacklemeler, sahtelikler, düzenlemeler ve yaygın bir dengesizlik durumu tüm kripto piyasasının 2018 in ilk yarısında önemli ölçüde düşmesine neden oldu.

 

2018’in Sonunda Hangi  Altcoinler  Öne Çıkacak

 Altcoin yatırımcıları  için,aşağı doğru dönüş o kadar işe yaramadı ama bir kısmı bu durumu  büyük yatırımlara dönüştürdü. Durum böyle olmasına rağmen, 2018’in 3.çeyreğinde bu dibe vurmadan sıyrılıp gelişecek   çok ilginç altcoin projeleri var.

Aşağıda 2018 in 3. Çeyreğinde gözlerinizi üzerlerinden ayırmamanız gereken, gelecek vaadeden 5 blockchain altcoin projesinden söz edeceğiz.

Etherium Ethereum Classic (ETC)

Ethereum Classic (ETC) Hiçbir fork   kullanılmamış olan, orijinal Etherium kripto parasıdır .bu nedenle ilk çeyrekte değerini muhafaza etmiştir. Finans uzmanlarına göre,Etherium Classic üçüncü çeyreğin sonuna gelmeden değerini 3’e ya da 2’ye katlayabilir.

Şu anda, CoinMarketCap, piyasasında 16. Sıradadır. Toplam  $1,568,376,144 kapitalizasyon zirvesi, dolaşımda , 102,621,598 ETC ve 24 saatlik işlem hacmi ise $307,240,000’dır.makale yazıldığı sırada Etherium Classic 15.28 dolardan işlem görüyordu. Ancak uzmanlar bu değerin ikiye katlayacağı görüşündeler.

Bu nedenle, Ethereum Classic önümüzdeki aylarda potansiyel bir büyüme sağlyabilir. Bir diğer çok iyi şey ise, daha çok insanın, Ethereum Classic’i öğrenmeye yönlendirecek olan, Ethereum hakkında bilgi sahibi olmalarıdır. Tüm bunlar, en küçük değer geliştirmelerinin bile, Ethereum Classic’i en iyi 10 kripto para birimi arasında gönderme potansiyeline sahip olduğu anlamına gelir. ETC kripto dünyasının uyuyan devi mi dersiniz ? zaman gösterecek

Credits (CS)

Credits (CS)  şirketlerin akıllı sözleşmeler kullanarak, kendi platformlarını oluşturmalarına, aynı zamanda  pragram tabloları ve döngülerini yeterince kontrol etmelerine  imkan sağlıyor. Platform lojisitk,sigorta,bankacılık ve IoT ile ilişkili endüstriler gibi çok geniş çaplı alanda kullanılabilir;

Credits şu anda CoinMarketCap üzerinde 175. sırada yer alıyor. Toplam 38.111.838 ABD Doları, 137,958,656 dolaşımda bir arz ve 2.526,100 dolarlık 24 saatlik işlem hacmi var. İlk çeyrekte görülen sıkıntıya rağmen, Credits (CS) in çok güçlü bir başlangıcı olduğunu ve piyasa için hala çok yeni bir yarışmacı olduğunu da  unutmamak gerek..

Etkileyici çok yönlülüğünün yanı sıra, platformun sınırsız ölçeklenebilirlik ve son derece hızlı işlemler için destek (saniyede 1.000.000 işlem) gibi diğer avantajları da var; bunlar, Credits’in gelecekteki bir piyasa  devi olması anlamına geliyor..

Request Network (REQ)

Request Network (REQ) , “ticaretin geleceği” olmayı amaçlayan çok iddialı bir kripto projesidir. Yaygın olarak kripto meraklıları tarafından “PayPal 2.0” olarak adlandırılan Request Network, banka kontrollü uluslararası ödemelerin durgun sürecini değiştirmeyi amaçlamaktadır.

2018 yılı Request için, kullanıcılara, şirketlere ve bireysel tüccarlara, çok çeşitli para birimlerinin desteği ile üçüncü taraf hizmetlerin müdahalesini gerektirmeden tamamen kullanılabilir ödeme sistemleri sağladığı için çok önemli bir yıl olmuştur.

Şu anda Request Network (REQ) CoinMarketCap üzerinde 143. sırada yer almaktadır, piyasa değeri 50.048.192 $, toplam dolaşımda 697.314.633 REQ ve 24 saat işlem hacmi 313.499 ABD dolarıdır.

High Performance Blockchain (HPB)

High Performance Blockchain , blockchain platformlarının en büyük sorunlarından birini – ölçeklenebilirliği – çözmeyi amaçlayan Çin merkezli bir projedir. High Performance Blockchain’i diğer benzer projelerden ayıran en önemli özellik, yalnızca yazılıma güvenmenin aksine, hem donanım hem de yazılım kaynaklarını kullanmasıdır. Platform saniyede milyonlarca işlem yapacak şekilde tasarlanmıştır.

Proje aynı zamanda şu anda en ilginç blockchain projelerinden biri olan NEO ile birlikte çalışıyor. High Performance Blockchain’in tokeninin  Q3 2018’de önemli bir artış beklemesi bekleniyor, ancak 2019’da çok önemli ölçüde  artış göstermesi  bekleniyor.

High Performance Blockchain şu anda CoinMarketCap üzerinde 121. sırada yer almakta olup, piyasa değeri 62.103.253 $,  29.702.632 HPB’lik bir dolaşımı var  ve 7,570,870 dolarlık 24 saatlik işlem hacmiyle piyasaya sürülmüştür.

2018 ikinci yarısı,  gittikçe daha fazla firmanın yenilikçi ödeme servisine kucak açması nedeniyle, Request Network’ün hedefleri için oldukça umut verici.

Cindicator (CND)

Listemizin sonuncusu, Cindicator (CND), 2015 yılında başlatılan hibrid zeka yönetimi platformudur,  tek  amacı karar vermeyi eylemini,  kalabalığın bilgeliğini kullanarak geliştirmektir. Yatırımcılar, tüccarlar, veri bilimcileri ve finansal analistler için açık bir ekosisteme oluşturmaktadır.

Cincinator, ömrü boyunca kademeli ve sürekli bir büyüme gösterdi ve uzun vadeli yatırım için en iyi fırsatlardan biri olduğuna inanılan bir proje. Projenin yol haritasına göre, Q3 2018, tahminciler için ilk ödeme, dinamik motivasyon havuzlarından gerçekleştiriliyor. 2019 için Cindicator, ETF ve yatırım fonları için teknolojik altyapı eklemeyi planlıyor. Cindicator’ın geleceğe yönelik en önemli özelliklerinden biri, akıllı bir ekosistem olan Symbiotic Network olacak. Bir tahmin platformu olduğundan, doğru tahmin eden herkes Cindicator jetonlarıyla ödüllendirilecek. Fiyat aralığının da bu yıl artması bekleniyor.

Cindicator şu anda CoinMarketCap üzerinde 155. sırada yer alıyor. Piyasa değeri 45.095.238 dolar, 1.445.976.590 CND dolaşımda  ve 24 saat işlem hacmi  ise 164.069.

.

Bu makalenin gelecekteki yatırımlarınız için yararlı olacağını umuyoruz. Her zamanki gibi, kendi araştırmalarınızı yapmanızı öneririz, çünkü bunlar sadece spekülatif tahminlerdir ve hiçbir koşulda katı bir  mali tavsiye olarak yorumlanmamalıdır.

 

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Etiketler:
cryptopazar_koinmedya