Home Altcoin Altcoin Haber Ripple Uzun Vadeli Yatırım Olarak Doğru Bir Seçenek mi?

Ripple Uzun Vadeli Yatırım Olarak Doğru Bir Seçenek mi?

Ripple Uzun Vadeli Yatırım Olarak Doğru Bir Seçenek mi?


0
Ripple uzun vadeli yatırım olarak doğru bir para mı? Majör kripto para birimlerinden Ripple (XRP) her türlü teknik yeterliliğe ve şöhrete sahip olmasına rağmen halen kabuğunu kırabilmiş değil.


Ripple uzun vadeli yatırım olarak yüzlerce seçenek arasından öne çıkanlardan. Ancak bir süredir kriptolarda gözlenen genel düşüş eğiliminden o da olumsuz etkilendi.

Tartışmasız, XRP/USD paritesinde fiyat, halen daha mevcut düşüş kanalında seyretmeye devam ediyor. Bu paritenin aşağı yönlü fiyat hareketlerinde, tepki çıkışlarından daha çok düşüş eğilimli mumlar görüyoruz. Satıcılar fiyatı aşağı yönlü itmenin her türlü yolunu deniyorlar. Alıcılar ise, halen etkisiz kalmaya devam ediyor.

Ripple uzun vadeli yatırım

İlave olarak, 1$ – 0.50$ bandında sıkışan fiyatın sergilediği ağır hareketler bu şekilde devam ederse kanalı aşağı yönlü ihlal etmesi kaçınılmaz olur.

Piyasa şu anda 14 günlük SMA (basit hareketli ortalama) trend çizgisinin hemen altında yavaş yavaş ilerliyor. 50 günlük SMA hala 14 günlük SMA’nın üzerinde bulunuyor. Stokastik Osilatörler aşırı satım bölgesinde seyrediyor ve 20 seviyesinin altından yukarı doğru hareketi işaret ediyor.

Bu tablo, yavaş hareket eden düşüş trendinin yakında sona ereceğini gösteriyor. Bununla birlikte, değişen fiyat akışı, 14 günlük SMA trend çizgisinin altında bir süre devam edebilir. Önümüzdeki birkaç gün içinde 14 günlük SMA trend çizgisi yukarı doğru kırılabilir. Eğer bu varsayım gerçekleşirse yukarı yönlü pozisyon için uygun bir giriş zamanı kollanabilir.

Yukarı Yönlü Seviyeler   : 1$, 1.10$, 1.20$

Geri Çekilme Seviyeleri  : 0.30$, 0.20$, 0.10$.

 

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
cryptopazar_koinmedya