Home Altcoin Altcoin Haber Google ve Cardano buluştu. Ortak Bir Gelecek Mümkün mü?

Google ve Cardano buluştu. Ortak Bir Gelecek Mümkün mü?

Google ve Cardano buluştu. Ortak Bir Gelecek Mümkün mü?

0
Bu gün kripto medyasına Google ve Cardano buluştu haberi düştü. Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson’un Google tarafından kripto paraların geleceğini ve sektörde yaşanan gelişmeleri konuşmak üzere davet edildiği haberlere yansıdı. Cardano yakında bu görüşme hakkında bilgi verecek. Bu görüşme herkesin heyecanla beklediği bir birlikteliğin çok önemli bir işareti olabilir.

Google ve Cardano buluştu.

Google ve Cardano buluşması ADA tokenlerinin fiyatının artmasına neden oldu. Toplantının ilerleyen bölümlerinde Hoskinson Google’a şirket ve IOHK hakkında bilgi verdi. Daha sonra Cardano’nun kullandığı Ouroboros ismi verilen algoritma hakkında konuşuldu. Ouroboros, coin sahibinin yatırımın doğrulatmasını sağlayan Proof of Stake gibi yeni özelliklere sahip. Bu yanı zaman ne kadar çok Bitcoin’in varsa o kadar çok doğrulama ve üretim manasına geliyor. Bu özellik pek çok kişiyi bu firmaya çekiyor ve Ouroboros’un bir parçası olmak istiyorlar.

https://twitter.com/cardanocom/status/1012354541453561856?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1012354541453561856&ref_url=http%3A%2F%2Fmeedax.com%2F2018%2F06%2F30%2Fgoogle-invites-cardano-ada-founder-iohk-leader-charles-hoskinson-to-meet-possible-future-synergy%2F

Buluşma hakkında çok konuşuldu ve IOHK, başarıları ve Temmuz ayı için hazırlıkları tamamlanmış planlarından bahsetti. İlk olarak, araştırma için bir test ağı kuracaklar ve eksiklerini gerecek ağı halka sunmadan önce görecekler. Bu demo versiyon bir sanal makine da küçük alışverişler için başlatılacak.

Sanal makinalar bu tür alışverişler için imkân sağlayan araçlar. Bu makinalar programlamada olan muhtemel hataları tespit işine de yarıyor. Bu şekilde firma hatalarını tespit etme ve geliştirme imkânı bulacak.

Toplantı hakkında insanlarda oluşan temel endişe ise geliştiricilerin firmaya ne şekilde ve hangi şartlarda yardımcı olacağı konusu oldu. Kripto güvenliği ve şirketlerin bu konuda ne yaptığı ise diğer konular.

Katılımcılardan biri token tahsisinin daha fazla yatırımcı çekip çekmeyeceği ve yatırımcıların şirket stratejisindeki rolü hakkında bir soru sordu. Hoskinson soruya 26 milyon dağıtılacak token olacağının söyleyerek cevap verdi. Bu model oldukça uygun maliyetli ve çok daha kesin ve doğrulanabilir sonuçlar sağlayacak. Bu toplantı, herkese iki firmanın muhtemel bir işbirliğine gidebileceğinin ve bunun kripto para dünyasına yeni teknolojiler ve buluşlar sağlayacağına dair açık bir işaret oldu.

Cardano şu anda kripto markette 3.6 milyar dolar ile 8. sırada yer alıyor.

Kaynak için tıklayın

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Etiketler:
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial