Home Altcoin Altcoin Haber Doiownashitcoin.com’a Göre Bu 10’u En İyi Kripto Paralar

Doiownashitcoin.com’a Göre Bu 10’u En İyi Kripto Paralar

Doiownashitcoin.com’a Göre Bu 10’u En İyi Kripto Paralar

0
Bu yazımızda doiownashitcoin.com’un belirlediği 10 en iyi kripto paralar hangileri sizlerle paylaşacağız. Kripto para sektörü henüz oturmuş bir kanuni altyapıya sahip olmayan belkide bu büyüklükte dünya tarihindeki ilk sektör. Sektör uçlarda yaşıyor. Çok büyük kazançlar vadettiği gibi tüm yatırımlarınızı da kaybedebilirsiniz. Bazı coinler oldukça güvenilir görünürken bir çok coin çöp manasına shitcoin olarak adlandırılıyor. 

Doiownashitcoin.com’a Göre Bu 10’u En İyi Kripto Paralar

En İyi Kripto Paralar : Bitcoin (BTC)

En iyi kripto paralar listesinin başında BTC var. Bitcoin’in listenin başında olması kimseyi şaşırtmayacaktır. Bitcoin hiç bir zaman shitcoin olarak adlandırılmadı. Halen sektörün en güçlü kripto parası konumunda.

En İyi Kripto Paralar: Ethereum (ETH)

Ethereum Bitcoin’den sonra sektörün ikincisi konumunda. Bitcoin eğer sektörün babası olarak tanımlanırsa sanırım Ethereum’u da annesi olarak nitelemek yanlış olmaz. Bir çok kripto para Ethereum ağında doğru ve halen ana kucağında kendi ayakları üzerinde duruncaya kadar büyüyor. Önümüzdeki dönemde en fazla kazanç getireceği düşünülen kripto para Ethereum olarak görünler oldukça fazla.

En İyi Kripto Paralar :EOS

Ethereum sonrasın onun eksiklerini tamamlayan bir çok özellik ve teknoloji ile hayata geçirilmiş olan EOS yakın zamanda kendi ağına geçti. Sıkıntılarını henüz atlatmış olmasa da gelecekte en büyük kripto paralar içinde olması hemen herkesin ortak kanaati.

En İyi Kripto Paralar : Bitcoin Cash (BCH)

Bitcoin’in tartışmalı forku sonrasında ortaya çıkmış ve kendisini kabul ettirmeyi başarmış olan Bitcoin Cash’in arkasında oldukça geniş ve iyi bir geliştirici ekibi ve topluluk var. Özellikle Roger Ver öncülüğünde reel sektöre entegrasyonuna odaklanılmış olan Bitcoin Cash en iyi kripto paralardan biri olarak sayılabilir.

en iyi kripto paralar

En İyi Kripto Paralar:  Litecoin (LTC)

Bugünlerde gereksiz ve yersiz olduğu konuşulan Litecoin ilk zamanlardan bu yana kazandığı yerini halen korumayı başarmış olsa da eski parlak günlerini arıyor. Oldukça hızlı olan Litecoin 2,5 dakikalık blok zaman, daha büyük bloklar, Segwit ve Lightning Network’ entegrasyon kabiliyeti ile halen gelecekte var olması beklenen en iyi kripto paralardan biri olarak tanımlanabilir.

En İyi Kripto Paralar:  Ripple (XRP)

Son dönemlerin en gözde kripto parası olan Ripple üzerindeki kara bulutlara rağmen finans ve bankacılık sektöründe oldukça büyük kabul görmüş durumda. SEC ve Mahkeme sonuçlarına göre geleceği şekillenecek olan Ripple’ın her durumda en iyi kripto paralardan biri olduğunu söyleyebiliriz.

En İyi Kripto Paralar : Ethereum Classic (ETC)

Aslında Ethereum’un orjinal hali olan ETC Ethereum’un yaptığı her şeyi yapabiliyor. Sabit bir arzı var, fiyatı uygun fakat şu ana kadar ICO’lar çok ilgi göstermedi. Binance ve Coinbase’e eklenmesi sonrasında fiyatında ciddi bir hareketlenme olabilir.

En İyi Kripto Paralar :Tronix (TRX)

Kurucusu olan Justin Sun’un baş rolünü oynadığı bir uzun metrajlı film gibi ilerleyen TRX oldukça iddialı bir giriş ile arkasında geniş bir topluluk oluşturdu. Kripto para sürekli HYPE ile ilerlese de gelecekte büyük ve en iyi kripto paralardan biri olacağı düşünülüyor.

En İyi Kripto Paralar : Ontology (ONT)

NEO blockchain’inde doğan ve Airdrop ile tokenlarını dağıtan ONT gerçek bir projenin ne kadar zamanda nerelere gelebileceğinin en güzel örneği. Projenin arkasında çok güçlü bir geliştirici ekibi olduğu gibi yaptığı reel sektör anlaşmaları ile hızlı bir entegrasyon sağlıyor.

En İyi Kripto Paralar :Binance Coin (BNB)

En iyi kripto paralar listesinin 10. sırasında BNB yer alıyor. Sadece bir kripto para borsasının token’ı olan BNB’in bugün geldiği nokta inanılmaz. Aslında geleceği sadece Binance‘ın geleceği ile bağlı olan bir coin olmasına rağmen şu an sektörün en büyük kripto paralarından biri konumunda. Binance büyüdükçe BNB’de büyüyor. Fakat bunun tersi bir risk de her zaman olası.

Burada sayılan kripto paralar şu anda sektörün gözdelerinden bazıları. Bunlar dışında elbette çok önemli projeler var. Fakat bunların şu anda en iyi kripto paralardan olduğunu söyleyebiliriz.


 

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Etiketler:
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial