Home Altcoin Altcoin Haber Bitcoin (BTC) Uzun Vadeli Teknik Fiyat Analizi

Bitcoin (BTC) Uzun Vadeli Teknik Fiyat Analizi

Bitcoin (BTC) Uzun Vadeli Teknik Fiyat Analizi


0
Kripto para yatırımcıları için Bitcoin (BTC) uzun vadeli fiyat analizi  sizlerle paylaşıyoruz. Öncü kripto para birimi Bitcoin, yatırımcıların beklentilerini karşılamaktan halen oldukça uzak. Yatırımcılar piyasaya girmek için uygun seviyleri kollarken, bir yandan da fiyatlardaki belirsizlik düşündürüyor.


Bitcoin (BTC) uzun vadeli fiyat analizi yapmak son günlerde gerçekten zorlaştı. Fiyat akışı bir süre sığ ve isteksiz seyrederken, bir anda ajanslara düşen bir korsan veya yasal düzenleme haberiyle beklenmedik mumlar görebiliyoruz.

Bitcoin bu hafta ABD doları karşısında durgun seyretti. Piyasa, ABD doları lehine olduğu için kripto değer kaybetmeye devam etti. BTC’nin piyasa fiyatı, ay içerisinde istikrarlı bir şekilde düşüşler kaydetti. Fiyat, özellikle 23-27 Haziran tarihleri arasındaki yaptığı kanal içerisinde akışına devam etti.

Alıcılar, çoğu zaman satıcılar tarafından desteklenen piyasa karşısında etkisiz kaldılar. 50 günlük SMA hala fiyatın yukarısında olduğundan, 50 günlük SMA (basit hareketli ortalama) ile 14 günlük SMA arasında halen geniş bir alan var. Bu, satıcıların piyasayı domine etmek için halen daha zamanları olabileceğini göstermektedir.

Stokastik osilatörler başlangıçta 20 seviyesini biraz geride bıraktı. Yukarı yönlü hafif bir çıkış ihtimali görünüyor. Bu, satıcıların gücünün giderek azaldığını gösteriyor. Bu noktadan sonra alıcılar gücünü göstermeli. Fiyatın 8,000$ ve üzeri olması halinde ancak alıcılı görünen bu tablo tersine dönebilir.

Fiyat üst seviyelere kadar çıkmazsa bile, bu seviyelerde bulunan çok sayıda destek bölgesinden dolayı zaten fazla hareket edemeyebilir. İşleme girmekte tedbirli olunmasında fayda var.

Bitcoin (BTC) uzun vadeli fiyat analizi ile iki yönlü hedefler aşağıdaki gibidir.

 

Yukarı Yönlü Seviyeler: 9,000$ – 10,000$ – 11,000$

Geri Çekilme Seviyeleri: 5,000$ – 4,000$ – 3,000$

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
cryptopazar_koinmedya