Home Kriptopara Haber Hukuki Haber Binance Borsası Fiat Para/Kripto İşlemleri Yapan Borsasını Açıyor.

Binance Borsası Fiat Para/Kripto İşlemleri Yapan Borsasını Açıyor.

Binance Borsası Fiat Para/Kripto İşlemleri Yapan Borsasını Açıyor.

0
Henüz bugün açıklandı. İyi haber; fiat para ile kripto para arasındaki takas nihayet üst borsaya, Binance borsasına geliyor.
Kötü haber ise… şimdilik sadece Uganda’dakiler için.

Binance Borsası Fiat Para/kripto işlemleri Yapan Borsasını Açıyor. Bu Ana

Akım Olur İse BTC’ye Etkisi ne olur?

Binance kripto para yatırımcılarına takas işlemleri için kolaylık sağlarken, Binance borsasında yatırımlarını fiat paraya çevirmek zahmetli ve yapamıyorsunuz. Tek yapabildiğiniz kripto paranızı takas etmek.

Peki neden sadece Uganda? Binance’ in kredilerine göre bir kapasitesi var. Kredi kapasitesi, dağıtabileceklerinden fazla genişleyemez. Yeni kullanıcıların katılımını geçici olarak durdurulduğundan daha önce bahsedilmişti. Böylece site mevcut kullanıcılarına yavaş gelmeyecekti. Ağ kapasitelerini genişlettiklerinde, insanların tekrar katılmalarına izin verdiler.

Uganda büyük ihtimalle benzer bir nedenden dolayı seçildi. Sorunların çözümü için küçük bir pazar, basit bir Beta testi. Böylece tüm hatalar USD gibi global para birimleriyle ve yüksek taleplerle uğraşmadan çözülecek.

Binance borsası fiat para/kripto işlemi yapan borsasına Uganda’da insanların katılımını sağlamak için üyelere bir ay boyunca hiçbir işlem ücreti almayacaklarını temin ediyorlar. Ayrıca resmi kripto parası olan 10.000’den fazla “BNB” yi ödül olarak veriyorlar.

 

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Etiketler:
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial