Home İnceleme Coin Syscoin (SYS) Nedir? Yatırım Yapılır Mı?

Syscoin (SYS) Nedir? Yatırım Yapılır Mı?

Syscoin (SYS) Nedir? Yatırım Yapılır Mı?

0
Syscoin (SYS) nedir? 2014 Ağustosunda kripto para dünyası bir kez daha yeni bir digital tokeni memnuniyetle karşıladı. Syscoin (SYS) bu yılın başında Coingecko’da  45. sıradaydı. Bir coin için 722 BTC Pazar işletim sermayesine sahipti. Nisan2015’te Syscoin geliştirme ekibi,  SuperNET isimli en yenilikçi ve desentralize çözümleri üreten  bir networka katıldı. Web siteleri için internet ne ise SuperNET de o anlama geliyor ve platformda Web hosting ve benzerleri gibi diğer hizmetleri de sunuyor.

 

Syscoin Nedir?

Kısaca Syscoin (SYS) nedir? SYS global bir network, desentralize bir veri tabanı, dağıtılmış bir ledger ve bir blockchain projesidir. Aynı zamanda bir altcoin, bir kripto para, ticarete uygun bir token ve kripto para dünyasında satın alma ve ticaret için kullanılan bir dijital para.

Platform, Bitcoin ile merge-mined halinde ve Bitcoin fork protokolü temelinde kullanıcılara stabil, ölçeklendirilebilir ve mevcut en güvenli networklardan birini veriyor. Fork log’a ilgi spekülatif potansiyeli ile bağlantılı.

Syscoin (SYS), inanılmaz bir hız, sıfır maliyetli finansal işlem sunuyor. Ayrıca iş, ticaret veri altyapısı, dijital sertifika, ürün ve değerleri güvenli bir biçimde sağlayan devrim niteliğinde bir kripto para. Ekibin ilk projesi blockchainde pazar payının da dahil olduğu orjinal vizyonlarını tamamladı.

Ancak orada durmadılar çünkü blockchain‘e doğru ayarlanmış yerel özellikleri sayesinde pek çok iş dalının dikkatini çekme yetenekleri mevcut. Ana cadde dükkanları, eBay ticareti yapanlar, sigorta, medikal uygulamalar ve kumar sektörü Syscoin’in desentralize networkundan faydalanıyor.

Sertifikasyon

Syscoin (SYS) kişilerin yayıncı gibi kaydolmalarına izin veriyor ve yapılan işi ispatlayan özgün ve doğrulanmış  güvenli sertifikalar veriyor. Fonksiyonel olarak kullanıcıların hisse senetleri, yetkiler, biletler, diplomalar, software ruhsatı verme, tarifler, mülkiyet sertifikaları ve borsalar gibi çeşitli tipte dijital değerler için borsa oluşturmalarına izin veriyor.

Dijital Veri Paylaşımı

Kullanıcı Syscoin üzerinden blockchain içinde farklı verileri doğrudan paylaşabiliyor. Bu farklı veriler; anlaşmalar, istekler, hisse senetleri , krediler ve diğer dökümanlar olabilir. Aynı zamanda dökümanlar üçüncü bir tarafın doğrulamasına ihtiyaç olmaksızın oluşturulabilir, tartışılabilir ve gönderilebilir.

Syscoin (SYS) bu durumda üçüncü taraf işlevi görüyor ve kullanıcılara kriptografiksel olarak ispatlanabilir doğrulama garantisi veriyor. Platform adil bir tahkim sistemi oluşturma fırsatları sağlıyor.

Blockchain temelli Syscoin, üzerinde inşa edilebileceği bir alt yapıyı temsil ediyor. Network kullanıcılara kriptografiksel olarak korunan marketler ve eBay gibi girişim marketlerinden, yüksek derecede özelleşmiş ticaret platformlarına kadar tercih ettikleri market tiplerini oluşturmalarına izin veriyor. Marketler kripto para temelinde inşa ediliyor.

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Etiketler:
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial