Home Altcoin Altcoin Haber Steem Kripto Para, Üzerindeki Sosyal Medya Egemenliğini Kırmayı Hedefliyor

Steem Kripto Para, Üzerindeki Sosyal Medya Egemenliğini Kırmayı Hedefliyor

Steem Kripto Para, Üzerindeki Sosyal Medya Egemenliğini Kırmayı Hedefliyor


0
Facebook, Reddit ve Instagram gibi sosyal medya uygulamaları hayatımızın önemli bir parçası halinde geldiler. Bu sosyal ağların yardımıyla insanlar aileleri ve arkadaşlarıyla iletişim kurabiliyorlar. Bunun bir sonucu olarak sosyal ağlar oldukça dinamik bir alan oldular.

Steem yatırım yapmaya değer mi?

Birçok konuda olduğu gibi sosyal ağların da negatif yönleri var. Sosyal ağlarda istismarın yanı sıra zorbalıkla karşılaşılabiliyor. Bun negatif yönleri göz önüne alarak Steem kripto para birimi, sadece avantajlar içeren Steemit adında bir sosyal ağ oluşturdu.

Bu platform aslında dinamik bir proje. Blockchain sisteminde faaliyet yürütüyor. Ayrıca ödüle dayanan bir sisteme sahip. Birçok kripto para yatırımcısı bu platform hakkında bilgi sahibi olmasa da sizin yatırım yapmak için değerli olup olmadığını öğrenmek için durum tespit sürecine ihtiyacınız var.

Steemit hakkında detaylar

Steemit kullanıcılarına içerik paylaşma imkanı sağlayan bir sosyal ağ platformu. Bir içerik paylaşım sitesi olan Reddit’e benziyor. Aynı zamanda blockchain altyapısını kullanıyor. Kullanıcı sayısı açısından tutarlı şekilde büyüyor. Ayrıca düzenli olarak kullanan kullanıcıların sayısı da az değil. Steem tokenleri Steemit ve Steem Dollars bağlantısını kolaylaştırıyor.

Yüksek kalitede içerik paylaşan kullancılar bu tokenlerle ödüllendiriliyorlar. Sonrasında bu tokenler kolaylıkla Bitcoin veya Ethereum’a çevrilebiliyor.

İçeriğin para kazandırması

Aslında platformun iyi kalitede içerik paylaşan kullanıcılara token vermesi, ciddi kullanıcılar için bu sosyal ağdan bir gelir elde etmeyi özendiriyor. Dolayısıyla içerik yazarları, küratörler ve hatta editörler bu platform yardımıyla para kazanabilirler.

İçeriğin para kazandırması konusunda Google ciddi anlamda tahakküm kurmuş durumda. Platformun içeriği direk kullanıcıdan alması ise ona bir çekiş gücü kazandırıyor.

Steem kripto para hakkında son gelişmeler

Son günlerde platformun yukarı tırmanışı sürüyor. Topluluğun büyüklüğü ise düzenli şekilde artıyor. Bunun bir sonucu olarak Steem kripto para biriminin ticaret hacmi de artıyor. Steem tokenleri %30 luk bir fiyat artışı gösterdi ve neticede kullanıcılar daha fazlasını da kazanabilir.

Yeni borsalarda listeleme

Huobi ve Hadax yakın zamanda Steem tokenlerini listelemeye başladı. Bu da tokene olan talebin yaygınlaşması demek.

Eğer bu kripto paraya yatırım yapmayı düşünüyorsanız temel prensiplere bakmanız gerekir. Sadece bir kez temel prensiplerine bakarsanız yatırım yapmaya karar vermeniz kolaylaşır.

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Etiketler:
cryptopazar_koinmedya