Home Bitcoin Bitcoin Haber Bitcoin Bir Daha Yükselir Mi? Wells’e Göre Bu Kaçınılmaz

Bitcoin Bir Daha Yükselir Mi? Wells’e Göre Bu Kaçınılmaz

Bitcoin Bir Daha Yükselir Mi? Wells’e Göre Bu Kaçınılmaz


0
Bugünlerde herkesin aklında aynı sorular dolanıyor. Bitcoin bir daha yükselir mi yada Bitcoin bir daha ne zaman yükselir. İşin gerçeği bunu kimse tam olarak bilemez. Tabi gerçekten tüm bu trendlerin arkasında mutlak bir irade yoksa. Bazılarına göre Bitcoin’in tekrar yükselmesi kaçınılmaz bir durum. Claire Wells tam da böyle düşünen uzmanlardan biri. Peki neden?

Bitcoin Bir Daha Yükselir mi?

claire-wells koinmedya Bitcoin bir daha yükselir miMobil ödeme firması Circle’ın Yasal ve İş Meseleleri Direktörü Claire Wells kesin olarak Bitcoin’in mutlaka tekrar çıkış yapacağına inananlardan. Buna gerekçe olarak da eli kulağında olan düzenlemeleri birinci sıraya koyuyor.

Wells, Express.co.uk’e yaptığı açıklamada şöyle diyor;

”Şu anda daha düşük bir oynaklık görüyoruz. Fiyatlar düştü, ticaret düştü. Fakat fiyatlar önümüzdeki bir kaç ay içinde tekrar yükselecek. Aslında bir çok insan düzenleyicilerin aklından geçeni merak ediyor.”

Well daha sonra verdiği bir başka röportajda da kripto para fiyatlarının kaçınılmaz olarak artacağını söyledi.

”Tam olarak bir fiyat yada önden gidecek bir kripto para adı vermek istemiyorum fakat Bitcoin bir daha yükselir mi ? Bence bu kaçınılmaz.”

Kripto Parada Büyük Oynuyor

Wells’in şirketi Circle son olarak bir dizi kripto para yatırım teklifine dair ek bir katalog hazırlayarak yatırımcılara sundu. ” Pazarı satın al” adı verilen ürünle perakende kripto para yatırımcısını hedefliyor. Özellikle de ilk defa yatırım yapacak olan ayağını ilk defa suya sokacak şekilde test yapma niyetinde olan yatırımcıları. Bu listede 7 kripto para var. Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash, Litecoin, Zcash, Monero ve Ethereum Classic.

Yayına alınan bu katalog ürünü ile bir yatırımcı kolayca hemen kripto para yatırımı yapabiliyor. Özellikle de yatırımlarını kolayca pazar hacimlerine göre bu kripto paralara dağıtabiliyorlar. Böylece bir nevi belli bir indekse göre yatırım yapabiliyor ve detaylı bilgiye sahip olmadan en güçlü kripto paralardan bir portföy oluşturabiliyorlar. Bu yatırım kataloğunda en düşük yatırım 1 Dolar gibi küçük bir rakam, en yüksek yatırım miktarı ise 10.000 Dolar seviyesinde olabiliyor.

Geçen ay Goldman Sachs destekli finansal teknoloji firması Circle Dolara endeksli bir kripto parayı yayına almayı planladığını açıklamıştı. Bu açıklamanın özellikle kripto para madencilik devlerinden Bitmain’in ağırlıklı olarak katkıda bulunduğu bir yatırım roundu sonrası gelmesi dikkat çekti.

Sizin bu konudaki düşünceniz nedir? Sizce Bitcoin bir daha ne zaman yükselir? Lütfen yorumlarınızı bizimle paylaşın.

 

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Etiketler:
cryptopazar_koinmedya