Home Kriptopara Haber Geçen Haftalarda % 481 Sıçrama Yapan Docademic (MTC) Nedir?

Geçen Haftalarda % 481 Sıçrama Yapan Docademic (MTC) Nedir?

Geçen Haftalarda % 481 Sıçrama Yapan Docademic (MTC) Nedir?

0
Docademic (MTC) nedir? Az bilinen bir altcoin olan Docademic MTC geçtiğimiz hafta % 481 sıçrama yaptı. 108 milyon dolarlık bir piyasa zirvesine oturdu, ancak şu anda 76 milyon dolarlık bir değerine sahip. MTC Tokeni 0.263 dolardan işlem görüyor. Borsalar arası 24 saatlik işlem hacmi, Hong Kong’da bulunan kripto para borsası HitBTC’de listelenmesi ile 13 milyon dolara çıkmıştı. Şu anda 718 bin dolarlık işlem hacmi var.

Docademic (MTC) Nedir?

Docademic (MTC) nedir? sorusunu kısaca açalım. MTC tıp dünyasına yoğunlaşan bir proje. Blockchain temelinde sağlık hizmetleri  sunmaya odaklanmıştır. Docademic platform halkın hizmetine sunulmuş, global kaynaklı sağlık hizmetidir. Docademic uygulamasında, bir doktordan alınan ücretsiz yardımın yer aldığı video Teletıp hizmeti bulunmaktadır. Docademic MTC uygulaması şu anda 20 ülkede, binlerce kullanıcıya sahiptir.

Tıp dünyasının sosyal ağları ve internet araçları bu platformdadır. Tüm bunlarla ücretsiz, temel kalitede, sağlık hizmeti sunulmaktadır. Bu teknolojinin izin verdiği her türlü sağlık bilgisine ve yararına tüm kullanıcılar ücretsiz erişebilmektedir. Docademic, Elektronik Sağlık Kaydıyla üst düzey sağlık hizmeti sağlamayı hedefleyerek, hastalar ve doktorlar arasında bir köprü oluşturuyor. Docademic yardımıyla, insanlar tüm yıl boyunca doktorlara sınırsız erişebiliyorlar.

Docademic (MTC) Nedir?

 MTC nedir?

MTC tıbbi token para birimidir ve üç ana fonksiyonu vardır. MTC ile tüm Docademic platformlarda kullanıcılar, ürün ve hizmetler için ödeme yapabilir. İkinci Kullanımı ise, hasta ve sağlık bakım verilerinin depolandığı yerde blockchain ile etkileşime geçen bir para birimidir. Üçüncü ve yatırımcılar için en önemlisi ise, MTC de diğer tokenler gibi kripto para borsalarında işlem görmektedir.

 

Docademic (MTC) Nedir?
MTC artış grafiği (aylık)

Aylık tabloya baktığımız zaman % 1700’lük şaşırtan bir artış söz konusu. John McAfee kısa dönem için yaptığı tahminlerde, MTC’nin Temmuz ortalarında sürpriz bir şekilde 2.5 Dolar olacağını söylemişti.

Şimdiki  0.26 Dolarlık değerine bakınca bunun pek de mantıklı olmadığı anlaşılıyor. Hele ki son 24 saatte %10.89 değer kaybettiği göz önünde bulundurulursa. MTC, HitBTC ile dört borsada işlem görüyor. Borsada üç seçenek sunuluyor MTC/BTC, MTC/ETH, ve MTC/USDT

 

John Mcafee’ye Göre Temmuz Sonunda MTC 2.50 dolar olacak

John McAfee, gözüpek kripto tahminleriyle tanınıyor ve kendisi Temmuz ortalarında üç kat değer kazanacağını söylediği 5 kripto paradan söz ediyordu. 

Golem ile ilgili tahmini şöyle: 2 Haziranda, GNT 3 dolarken, bir token 36 dolar olacak diye konuşmuştu. Şu anda coinmarketcap’te 43. Sırada ve son 24 saatte %8.63’lük değer kaybı yaşadı.

Basın saatindeki EOS, bir saatten kısa bir süre içinde piyasaların% 5-6 oranında düşmesine neden olan bir saatlik ETH çöplüğünden sonra 12 doların üzerinde işlem görüyordu.

TRON (TRX) bir token 0.063 dolardayken değerinin %10’unu kaybederek en kötü işlem gören coin oldu.

Docademic fiyatlarındaki mevcut artış, JohnMcAfee’nin tahminini akla getiriyor; McAfee’nin Bitcoin için 2020’de 1 milyon dolar olacağı konusundaki tahmini acaba gerçekleşecek mi?

Bir docademic yatırımcısı Chetan Bhawani diyor ki:

ICO’lardan birisi bir öneride bulunmuştu ve ben küçük bir miktar Docademic yatırımı yapmıştım. Bu yatırım beni çok rahatlattı çünkü büyüyen bir kavram olduğunu biliyordum. Şu anda çoktan 5 katını geçtim bile. Keşke daha fazla yatırsaydım.

 

 

 

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Etiketler:
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial