Home Altcoin Altcoin Haber Şaka Gibi! Tether Coin, Coinmarket listesinde 9.Sırada

Şaka Gibi! Tether Coin, Coinmarket listesinde 9.Sırada

Şaka Gibi! Tether Coin, Coinmarket listesinde 9.Sırada

0

Tartışmalı  Tether Coin Coinmarket sıralamasında yükseliyor, Tather piyasaya 250 milyon adet daha token sürdü. Bu da onun 2,7 milyar dolarlık piyasa değeri ile Coin Market Cap kripto para piyasasında ilk 10’a girmesini sağladı.


Tether Coin Coinmarket listesinde 9.Sırada

Tether, Amerikan dolarına bağlı olan ve sözde istikrarlı kabul edilen paralardan biri. Tether grubu, Bitfinex kripto para borsasına bağlı ve kurucuları paralarının dolarla birebir takas edilebileceğini iddia ediyor. Pek çok gözlemci ise bu iddianın geçerliliğinden şüpheli.

Dahası bu coin yakın zamanda Texas Üniversitesinde araştırma konusu olmuş ve Tether’in kripto paraların değerindeki manipülasyonlardan sorumlu olduğu ileri sürülmüştü. istikrarlı kabul edilen paranın piyasaya sürülmesi ve önde gelen kripto paraların fiyatlarında görülen kayda değer değişimler arasında bir korelasyon olduğu tespit edilmişti.

250 milyon adet daha Token’ın sürüldüğü bu günlerde bu sefer de Bitcoin fiyatında artışla karşılaşıldı. Tether şimdi Coin Market Cap listelemesinde Tron’u ilk ondan dışarı iterek kendisini IOTA’nın önüne, 9. sıraya yerleştirdi. (chepicap)

Paylaşarak destek ol !!!
error
Etiketler:
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial