Home Altcoin Altcoin Haber Ontology (ONT) Stratejik Ortaklık İçin DAD İle Anlaştı

Ontology (ONT) Stratejik Ortaklık İçin DAD İle Anlaştı

Ontology (ONT)  Stratejik Ortaklık İçin DAD İle Anlaştı


0
Bugün, yüksek performanslı bir kamu multi- chain projesi ve dağıtılmış bir güven işbirliği platformu olan Ontology, blockchain dijital reklam platformu  DAD (Decentralized Advertising)  ile stratejik işbirliğini duyurdu. Her iki taraf da yeni bir reklam güven sistemi oluşturmak için blockchain  tabanlı bir internet reklam platformu oluşturacak. Ontoloji (ONT) stratejik ortaklık için DAD ile anlaşmasından kazançlı çıkacak mı?

 DAD ve Ontoloji (ONT) Stratejik Ortaklık   Neler  Getirecek?

Ontoloji (ONT) Stratetik ortaklık için DAD ile anlaşmasından neler kazanacak? Ontolojinin kamu zinciri temel hizmetleri, yüksek performanslı özelleştirilebilir blockchain çerçevesi, akıllı sözleşme aracı SmartX ve diğer teknolojiler,  DAD reklam platformuna derinden entegre olacak. Bu yapı, reklam verenler, çevrimiçi trafik ve kullanıcılar arasında karşılıklı bir güven oluşturacak. Aynı zamanda, insan ve nesne çoklu faktör tanımlama ve kimlik doğrulama, bunun yanı sıra dağıtılmış veri işbirliği ve değişim gibi senaryolar ile, kapsamlı kişisel profiller oluşturabilir, hassas enjekte etme ve hedefleme teknolojisinin geliştirilmesini sağlayabilir ve gerçek anlamda ihtiyaç duyan kişilere reklam bilgilerini ulaştırabilir. Sonuç olarak, bu şekilde yerleşik veriler çoğalacak ve işlemler daha şeffaf hale gelecek, kullanıcıların gelir paylaşımı artacak ve adil ve makul reklam işlemleri sağlanacaktır.

 

DAD kurucusu Steven:

DAD ve Ontology (ONT) stratejik ortaklık işbirliği, kazan-kazan anlayışını öne alan  bir girişimdir. Bu samimi işbirliği sayesinde, inanıyorum ki, biz uygulamanın yerleştirilmesinde, bir topluluk oluşturmada ve ekosistemin geliştirilmesinde önemli ilerlemeler kaydedeceğiz. DAD 2013 yılından bu yana dijital reklam ednüstrisinde çalışmaktadır. Kullanıcılar, reklam verenler ve çevrimiçi trafik için yepyeni bir blockchain dijital reklam platformu oluşturmak amacıyla  daha yüksek kaliteli işletmelerle işbirliği yapabilecek ”.

 

Ontology’nin kurucusu Jun Li said:

“Günümüzde, dijital reklam endüstrisi, katılımcılar arasında güven eksikliğiyle karşı karşıya olduğundan, son derece etkili reklam algoritmaları, güçlü anti-hile sistemleri, dağıtılmış defterler ve veri toplama gibi  talepler çok yoğun. Ontolojinin sağladığı teknolojiler, bu sorunlu noktalara yönelik çözümleri etkin bir şekilde kolaylaştıracak ve dijital reklam endüstrisini daha fazla verimlilik ve rahatlıkla güçlendirecektir.  Aynı zamanda, bu işbirliği, Ontolojinin reel ekonomi stratejisinin daha geniş bir uzantısıdır. DAD ile yeni bir blockchain internet ekosistemini şekillendirmeyi umuyoruz ”.

 DAD  Hakkında

DAD (Merkezi Olmayan Reklamcılık), yeni nesil bir blockchain dijital reklam platformudur. 2013’ten bu yana DAD, 194 ülkedeki ve bölgedeki 500 milyon kullanıcıyı bir araya getirdi ve günlük reklam gösterimleri bir milyara ulaştı. Baidu, Alibaba, Meitu, 360, Uber, Toutiao, Huobi, OKEx, Cobo Cüzdan ve daha fazlası dahil olmak üzere 110.000’den fazla reklamverene hizmet verdiler. Endüstrinin yıllara dayanan deneyimi, çok sayıda doğru kullanıcı etiketi, kişiselleştirilmiş AI reklam algoritmaları, çeşitli reklam senaryoları, özel reklam incelemesi ve anti-hile algoritmaları ile DAD’yi zenginleştirmiştir.

DAD 500 milyon kullancı ile dijital reklam endüstrisini nasıl şekillendiriyor?

DAD,  reklam endüstrisini derinden revize etmek için blockchain teknolojisini kullanarak, kullanıcıların kendi veri gizliliğini tam olarak kontrol etmelerini ve görmek istedikleri reklamları seçmelerini sağlar. DAD ayrıca, kullanıcıların veri kullanımının avantajlarından  faydalanmalarını sağlayan ve reklam gelirlerinin % 100’ünden yararlanabilecekleri bir bağış teşvik programı sunmaktadır.

 

Daha fazla bilgi için aşağıdaki linkleri ziyaret edebilirsiniz:

https://dad.one/

Official Telegram: https://t.me/dad_official

Website: https://ont.io/

GitHub: https://github.com/ontio/

Twitter: https://twitter.com/OntologyNetwork/

Telegram: https://t.me/OntologyNetwork/

Discord: https://discord.gg/4TQujHj/

Reddit: https://old.reddit.com/r/OntologyNetwork/

Facebook: https://www.facebook.com/ONTnetwork/

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/Ontology-Network-Official/

 

 

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Etiketler:
cryptopazar_koinmedya