Home Altcoin Altcoin Haber Zilliqa’ya (ZIL) Yatırım Yapılır Mı?

Zilliqa’ya (ZIL) Yatırım Yapılır Mı?

Zilliqa’ya (ZIL) Yatırım Yapılır Mı?


0

Zilliqa’ya (ZIL) yatırım yapılır mı sorusu, 1600’ün üzerinde kripto para varken doğru bir soru olarak kabul edilebilir. Ancak Hedge fonlarının mercek altına aldığı ve portföylerinde bulundurdurduğu kripto paralar arasında bulunması, bu sorununda cevabını vermiş oluyor.


 

Zilliqa’ya (ZIL) yatırım yapılır mı?

En iyi bilinen kripto-para hedge fonlarının rağbet ettiği en iyi yatırımlara biraz göz atalım. Karşımıza çıkan en yaygın isim, pek çok yatırım fonunun da portföylerinde yer alan ve ROI (yatırımın geri dönüşü) katsayısı 20x’leri bulan; Zilliqa (ZIL). Bunun dışında sayabileceğimiz birkaç tane daha olabilir mesela OmiseGo, Golem, Ontology, 0X ve ICON.

ROI’ler

Zilliqa'ya (ZIL) yatırım yapılır mı

Zilliqa’ya (ZIL) yatırım yapılır mı? Sorunun cevabı aslında buradaki grafikte kendini gösteriyor. Hizmet token’leri ile karşılaştırıldığında kripto protokollerinin daha yüksek bir yüzde ile yükselişte olduğunu söyleyebiliriz.  Öyle görünüyor ki, bu yükseliş trendi 2018 ve sonrasında da devam edecek. Hyper Chain Capital, 20x katsayılı ve aralarında ZIL, GNT, OMG’nin de olduğunu ROI projelerine öncülük yapıyor.

Bu faydalı grafiğin yıl sonuna kadar elinizin altında olmasında fayda var. Şu anda devam etmekte olan, yakın zamanda piyasaya sürülen ya da sürülecek olan çok sayıda ilginç ICO var. ICO pazarı yeni tokenlerle dolduğunda ve güvenlik tokenleri daha fazla dikkat çekmeye başladıkça, 100x katsayılı ROI’ler görebileceği miyiz acaba?

Zilliqa yakında ManNet Lansmanı yapacak bu konuda ayrıca dikkate alınmalıdır.

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Etiketler:
cryptopazar_koinmedya