Home Kriptopara Haber Hukuki Haber Binance Coin (BNB) Farklı Borsalarda İşlem Görüyor, Peki Hangilerinde?

Binance Coin (BNB) Farklı Borsalarda İşlem Görüyor, Peki Hangilerinde?

Binance Coin (BNB) Farklı Borsalarda İşlem Görüyor, Peki Hangilerinde?


0
Binance Coin (BNB) farklı borsalarda işlem görmeye başladı. Görünüşe göre Binance’in popülaritesi giderek büyüyor. Aslında, Binance Coin, onların birçok rakibi arasından dost edinmelerine yardımcı oluyor.        

Binance Coin (BNB) farklı borsalarda işlem görmeye başladı. Bu durum haliyle Binance CIO’sunun gözünden kaçmadı;

”Bazı borsalar BNB’yi bizim katılımımız olmaksızın sıraladı. Kullanıcılarımızı çekmek istiyorlar. Akıllıca bir hareket. Çünkü büyük ve hedefi olan bir kullanıcı tabanımız var.  Bu BNB içinde geçerli (Bizim yararımıza). Ürüne odaklanmak için borsalar iyi paralar listelemek zorunda.(Tweetlerimdeki SHILLING den çok daha iyi.)”

Binance Coin (BNB) farklı borsalarda
Binance Coin (BNB) farklı borsalarda

Çok adil bir yorum. Lbank sadece bir kaç gün önce BNB-USDT çiftini listeledi. Dahası, CoinGecko.com’a göre, Binance’ın kendisinden başka 9 borsa daha halihazırda BNB’ye ticaret öneriyor ve BNB, bunlardan beşinde aktif olarak işlem görüyor. Exrates, Gate.io, Bancor Network, and Braziliex ( artı belirtildiği gibi Lbank).

BNB’nin işlem gördüğü en büyük ikinci borsa olan Lbank, şu anda günlük 550.000USD lik BNB ile işlem gören tarfik hacmine sahip.

Binance coin günümüzde istikrarlı bir kripto para birimi olarak sağlam bir üne sahip. Bugün piyasaya çıkalı henüz bir yıl olmasına rağmen, şu ana kadar bir çok güvenilir kripto para biriminden daha iyi performans gösterdi.

Özellikle piyasanın bugünlerdeki durumunu göz önünde bulundurursak BNB’nin diğer borsalarda işlem görmesinin ne kadar önemli olduğunu daha iyi anlarız.

Birçok yatırımcı mevduatlarını, diğer kriptolar düşüşe geçtiğinde istikrarlı kriptolarla değiştirir. Şu anda BNB’nin diğer borsalarda işlem görmesi, piyasaların tekrar dalgalanması halinde yatırımcıların Binance’de mevcut olmayan kripto para birimlerine yatırım planları yaptıklarında çok işe yarayacaktır.

Binance Coin (BNB) farklı borsalarda işlem görmeye başlaması hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce Borsa tokenlarına uzun dönem yatırım yapılmaya değer mi?

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
cryptopazar_koinmedya