Home İnceleme Coin Tron (TRX) Yatırım Olarak Değerlendirilmeli mi?

Tron (TRX) Yatırım Olarak Değerlendirilmeli mi?

Tron (TRX) Yatırım Olarak Değerlendirilmeli mi?


0
Tron (TRX) yatırım olarak değerlendirilebilir mi?   Bu makalede TRON Vakfı tarafından 50 milyon dolar değerindeki 1 milyar TRX yakacağı duyurulan TRON’u inceledik. TRON’un ekibi, değeri ve geleceği hakkındaki değerlendirmemizi siz değerli okuyucularımızla başbaşa bırakıyoruz.


TRON (TRX) Yatırım Olarak Değerlendirilmeli mi?

TRON (TRX) yatırım hakkındaki son gelişmeler, Mart sonundaki lansman sonrası elde edilen kazanımlarını piyasada kötü performans göstererek kaybetmeye devam ettiğini gösteriyor.

Asıl gerçek şu ki, Tron’un ortakları coinin değer göstergelerinde farklı bir yörünge bekliyordu.

Proje, Mayıs ayı sonunda Mainnet’ini piyasaya sürdükten sonra geliştirilmesinde yeni bir aşamaya girmek üzeredir.

Tüm bunlar devam ederse, yatırımcının cevabını beklediği tek soru ”Tron’un hala iyi bir yatırım olup olmadığıdır.”

Bunun cevabı ise TRON’un muhtemel bir geleceğinin olduğudur. İşte bu yüzden, bu yeni projenin büyük bir yatırım olabileceğine inanıyorum.

Tron (TRX) Ekip

Her proje için yatırım yapmaya değer. Bunun için en önemli başlangıç noktası ‘takım’ ve ‘başarmak için yola koydukları’dır. Tron, kripto dünyasının en güçlü takımlarından birine sahip.

Belki şunu söyleyebiliriz; TRX,  Çin dışındaki tüm projelerin en iyi takımına sahiptir.

En büyük teknoloji şirketlerinden ve ülkelerin en iyilerinden oluşan olağanüstü bir ekip var.

Takımın dümeninde kurucusu ve CEO’su Justin Sun gibi başka bir parlak zihin var. Ekip, platformun bir yıldan daha kısa bir sürede daha hızlı büyümesini başardı.

TRON ekibi ve Vakıf kendilerini kabul ettirme yarışında çok büyük bir rol oynamaktadır. Sonuçta eğlence endüstrisinin yanı sıra internet de devrim yaratıyor.

Ekip tarafından hedeflenen her amaç, beklendiği gibi teslim edildi. Ekip ayrıca, kriptonun yüksek kazançlı eğlence sektörüne girmesine yardımcı olma konusunda  yüksek profilli olacak birçok ortaklık kuruyor.

TRON’ın Mainnet’i (Ana Ağı)

Tron, ana ağını 31 Mayıs’ta başarıyla başlattı ve Ethereum ağından kendi blok zincirine geçiş sürecinde. Proje, 100 milyon kullanıcısıyla en büyük topluluklardan biri.

Genesis bloğunun 25 Haziran’daki lansmanından sonra, “TRON resmi olarak özgür, toplum özerkliği olan ve güçlü toplum konsensüsüyle kendi kendini yöneten bir ademi merkeziyetçi protokol haline gelecektir.”

Geliştiriciler İçin En İyi Blockchain’lerden Biri Olacak

Tron Vakfı’nın güçlü pazarlaması ve ağ üzerindeki dApp’leri dağıtma kolaylığı, ağı daha da büyütecek, ağı genişletecek ve küresel kabulüne doğru ilerleyecektir.

Tron son birkaç ay boyunca çok fazla destek aldı ve artan ilgiyi görmeye hazırlanıyor.

Coin 100’den fazla ticari borsada işlem görüyor ve muhtemelen Coinbase şeklindeki en büyüklerden biri olarak ortaya çıkıyor.

Tron (TRX) ’in Değeri

TRON’un, küresel kabulünü büyük olasılıkla karşılayacak büyük bir proje olduğunu zaten belirledik.

Ayrıca TRX’in şu anda cazip fiyatlandırıldığını biliyoruz. Sadece 0.0437 dolar, neredeyse sudan ucuz.

Beklenen büyüme ile,  1 $, belki 2 $ yükselmiş olacak. Ya birkaç yıl içinde 5 dolar yükselirse?

Dolayısıyla, TRX yılın başındaki olduğu değere yaklaşırsa, iyi bir geri dönüş olacaktır.

Bununla birlikte, bunun çok daha fazlasını yapabileceğini biliyoruz. Kesinlikle, TRON, değerinin yakın gelecekte büyümeye ayarlanması temelinde iyi bir yatırımdır.

COİN yakma

Bunu düşük fiyata bağlamalıyım fakat tek başına olmak kalmak için hak ettiğini düşünüyorum.

Geçmişte çeşitli platformlar coin yakıyor ve bazıları da düzenli olarak yapıyor. İstenen etki her zaman birdir: genel arzın azaltılması ve sonuçta fiyatların etkilenmesi.

TRON, Ethereum ağından resmi ayrılışını belirtmek için 50 milyon dolar değerinde 1 milyar TRX yakacak.

TRON Vakfı’na göre, “mainnet lansmanının başlangıcındaki TRX miktarı 99,000,000,000TRX’e düşecek ve TRON vakfının elinde kalan 33.251.807.524 TRX, 1 Ocak 2020’ye kadar kilitli kalacak.”

Bu yeterince büyük olmamasına rağmen, 33 milyardan fazla coini kilit altına alma kararı kesinlikle güveni artıracak ve alımını artıracaktır.

Önümüzdeki 2 yıl içinde daha fazla taleple fiyatların yükseldiği görülecek. Şu anda öyle görünmeyebilir, ancak TRON (TRX) çok iyi bir yatırım olabilir.

Ekip, teknolojinin muazzam potansiyeline ek olarak, HODLers’ın büyük getirilerini de kazanacaktır. Özetle, Tron (TRX) yatırım olarak değerlendirilebilir ancak piyasanın genel durumu dikkate alınmalıdır.

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Etiketler:
cryptopazar_koinmedya