Home Bitcoin Bitcoin Haber Facebook Kripto Para Reklam Yasaklarında Geri Adım Attı.

Facebook Kripto Para Reklam Yasaklarında Geri Adım Attı.

Facebook Kripto Para Reklam Yasaklarında Geri Adım Attı.


0
Facebook kripto para reklam yasaklarında geri adım attı. Amerika merkezli sosyal medya devi Facebook kripto para yasaklarını revize etti.

Facebook Kripto Para Reklam Yasaklarında Geri Adım Attı.

Facebook kripto para reklam yasaklarında geri adım attı. Amerika merkezli sosyal medya devi Facebook, kripto para yasaklarını revize etti. Teknoloji devinin medyaya verdiği demeçte reklam verenlerden olan kripto para borsaları reklam yasaklarına takılmayacak.  Ancak bu haberin Facebook tarafından henüz doğrulanmadı.

Hatrılanacağınız gibi 2018’in başında, Facebook platformu bütün kripto paralar ile ilgili yasak kararı almıştı. Yasak, Bitcoin’in yükseldiği döneme denk gelmişti. BTC fiyatları, bu karardan sonra momentum kaybetmişti. Yasak kararı, aldatıcı haber ve bilgilendirmelerden dolayı alınmıştı.

Raporlar ele alındıktan ve değerlendirildikten sonra karar verilecek. Facebook onay sürecinden sonra reklam verenlere bu imkan tanınacak. Şu an da net olan bir şey var ICO ile yasak kararı devam ediyor. Facebook platformunda reklam verenler kamusal kurumlardan gerekli olan lisansları aldıktan sonra reklam izni alabilecekler.

Haberin takipçisi olacağız. Bizi takip etmeye devam ediniz.

kaynak 

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Etiketler:
cryptopazar_koinmedya