Home Altcoin Altcoin Haber EOS ve Litecoin İçin Yeni Haberler

EOS ve Litecoin İçin Yeni Haberler

EOS ve Litecoin İçin Yeni Haberler


0
Kripto piyasasında EOS ve Litecoin haberleri ile olumlu sinyaller görülmeye başlandı. Peki, bu coinlere neler oluyor inceleyelim.

Eos ve Litecoin uzun zamandır birbirinin sırasına göz diken iki kripto para birimidir. ralarında sıra mücadelesi herkesin malumu. Bu iki para biriminde neler yaşanıyor bu yazımızda yakından bakacağız.

EOS

EOS, son 24 saatte %14.06 değer kazandı ve şu anda fiyatı 8,34$.

EOS ve Litcoin haberleri
EOS ve Litcoin artışa geçti

Özetle söylemek gerekirse EOS Mainnet lansmanına inişli çıkışlı bir başlangıç yaptı fakat hıçkırıkları henüz bitmedi. Son 24 saatte yükselişe geçmesine rağmen önceki yedi gündür süren bir düşüş vardı ve son Pazartesi’nden bu yana %20 ye yakın bir düşüş yaşadı.

Pazar günü 7,19$ dan az bir düşüşle tekrar tırmanmaya başladı. Bundan sonra mainnet lansmanının başladığı günden önceki fiyata tekrar yükselip yükselemeyeceğini ise bekleyip göreceğiz. (ah, ne keyifli günlerdi)

EOS için güzel haberler bunlarla da sınırlı değil. Geçtiğimiz hafta, Çin Bilgi Endüstrisi Geliştirme Merkezi (CCID) blockchain sıralamaları ile ilgili yeni bir liste yayınladı (bundan önceki listede Ethereum (ETH) birinci sıradaydı). Güncellenen listede CCID, EOS’u Çin’de bir numaralı blockchain olarak değerlendirmiş.

Beşinci büyük kripto para birimi için güzel haberler şu an daha çok gerekli. Acaba bu haberler coinin fiyatını koruması için yeterli olacak mı?

Peki, sizce de EOS blockchain bir numara mı?

Litecoin (LTC)

Litecoin (LTC), son 24 saatte %8.46 değer kazandı ve  83,17$ yi gördü.

EOS ve Litecoin haberleri
EOS ve Litecoin haberleri

Lİtecoin’in fiyatı umut verici bir gelişme olarak duruyor. Geçen yedi günde LTC %13 e yakın değer kaybetti. Pazar günü 74,39$ dan tekrar tırmanmaya başladı. Ne kadar fazla tırmanabileceğini görmek için LTC’ye bir göz atın derim.

Litecoin için yakın zamanda bir diğer güzel gelişme daha yaşandı. Birleşik Krallık şirketi olan Crypto Facility tarafından başarılı bir Litecoin vadeli işlem girişiminin lansmanı duyuruldu:

LTCUSD vadeli işlem lansmanı büyük bir başarı elde etti.

-İlk 12 saatte 15 miyon dolarlık satış hacmi

-%100 Segwit cüzdanı kullanımı

-Mevduat için M-adresi

-Bech32 onayı

LTC Vakfına ve Charlie Lee’ye bu süreçteki yardımlarından ötürü çok teşekkürler.

Siz ne düşünüyorsunuz? EOS ve Litecoin, yatırımcılarını sevindirmeye devam eder mi?

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
cryptopazar_koinmedya