Home Kriptopara Haber Hukuki Haber Tron (TRX) Gizli Projesi 30 Temmuzda Açıklanıyor

Tron (TRX) Gizli Projesi 30 Temmuzda Açıklanıyor

Tron (TRX) Gizli Projesi 30 Temmuzda Açıklanıyor


0
Tron mainnet geçişi su sıralar gerçekleşmekte. Tron kurucusu Justin Sun, genesis bloku yani başlangıç blogu hakkında konuştuğu canlı yayında, 30 Temmuz’da yapılacak Tron Sanal Makinesi’ne geçiş sırasında bir süprizleri olduğunu söyledi. Görünen o ki Tron (TRX) Gizli Projesi geliyor.

Tron (TRX) Gizli Projesi

Tron’un hevesli takipçilerinden birinin Genesis block hakkındaki bulgularına göre:

“Merkezi bir kontrol yada koordinasyon gerektirmeksizin mevcut sistemle uyumlu bir şekilde çalışacak yeni bir sistem tasarlanmış gözüküyor”

Justin Sun Genesis blockunun içine ilginç bir kod satırı yazdıklarını söyledi. Bu konudaki ilhamını “World Wide Web”in mucidi Tim Berners Lee’den aldıklarını da sözlerine ekledi. Justin Sun fikirlerinin interneti ‘yeniden’ merkeziyetsiz hale getirmek olduğunu belirtti. Bu kod satırını ilk bloka yerleştirmek Lee’nin felsefesini doğru anlamak olacaktır. İşte bu yüzden herkes bilsin ki Tron Vakfı herkesin hayalini gerçek yapmak için çalışıyor. Bu ilk blok yalnızca Tron Mainnetinin değil  ‘internetin ilk bloku’dur diye konuştu.

“Öyle tahmin ediyorum ki Tron’u halk nezdinde muteber kılan şey vadettiği etkinlikleri vadettiği zamanlarda gerçekleştirebilmiş olmasıdır. Gördüğünüz gibi Testnet’imizi 31 Mart’ta, Mainnet’imizi 31 Mayıs’ta gerçekleştirdik ve ana ağımıza 25 Haziran’da taşınıyoruz. Bir sonraki dönüm noktası 30 Temmuz’da olacak. Yeni sanal makinemizi devreye alacağız. Tron platformundaki tüm merkeziyetsiz borsalar ve uygulamalar Tron ekosistemine eklemlendi. 30 Temmuz’da ise gizli projemizi göreceksiniz”

Bu gizli proje dedi Justin Sun, ilerde Tron platformu üzerinde 100.000 milyon aktif kullanıcıyla yürütülecek. Kullanıcılar bunu dört gözle bekliyor. Justin Sun gizli projelerinin bugün geçtikleri mainnetten daha fazla ses getireceğini söyledi.

Sanal Makinemiz hakkında konuşmak gerekirse dedi Sun, bu makine geliştiricilerimizin çok işine yarayacak. Hep beraber Tron’u daha  iyi yapacağız. Mainnet, blockchaini sağlarken, Sanal Makine de “işletim sistemini” beraberinde getiriyor ve bu, geliştiricilerin merkeziyetsiz bir ağ üzerinde çalışması için önemli bir özellik.

Sun son olarak şunu söyledi:

“Bence 30 Temmuz Tron’da yeni bir dönemin başlangıcı olacak”

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Etiketler:
cryptopazar_koinmedya