Home Altcoin Altcoin Haber THEKEY Koin Çin Hükümeti İle Anlaştı

THEKEY Koin Çin Hükümeti İle Anlaştı

THEKEY Koin Çin Hükümeti İle Anlaştı


0
THEKEY Koin, Blockchain Uygulamasının Sosyal Güvenlik hizmetinde  kullanımı ile ilgili araştırma yapmak  için Çin Hükümeti ile anlaştı.

THEKEY Koin Çin Hükümeti İle Anlaştı. Peki Bu THEKEY Koin Nedir?

THEKEY blockchain temelli, gelecek için dijital kimlikler oluşturmak için geliştirilen kimlik doğrulama teknolojisidir (IDV). THEKEY Koin uygulama anlaşması,  Çin hükümetinin, blockchain teknolojisinin hem devlet kurumları, hem de sosyal güvenlik endüstrisinde ki büyük etkisinin farkına vararak  ilgili hizmetlerde kullanmak için yaptığı ilk teşebbüs. Araştırma seminerinin açılış töreni 30 Haziranda yapılacak.

 

 THEKEY HAKKINDA

THEKEY büyük çaplı veri ve blockchain kullanan, kimlik doğrulama aracının merkezi olmayan bir ekosistemidir. THEKEY proje takımı,  sadece devlet makamları tarafından yetki verilmiş olan, Kişisel Tanımlanabilir Bilgiler (PII) kullanarak blockchain temelli dinamik çok boyutlu tanımlama (BDMI) ile yeni bir Kimlik Doğrulama (IDV)  çalışmaları yapıyor. THEKEY’in tokeni, herhangi bir THEKEY Ekosisteminde taraflar arasında imzalanan akıllı sözleşmeyi oluşturmak kullanılan tek yöntem. THEKEY mainneti bu yıl sonunda piyasaya sürülmek için planlandı. TKY şu anda, Bit-Z, KuCoin, LBANk, Hitbtc gibi bir takım global borsalarda yatırım yapılabilir durumda.

Daha fazla bilgi için şu siteleri ziyaret edebilirsiniz. Website: www.thekey.vip
Twitter: https://twitter.com/thekeyvip
Telegram: https://t.me/THEKEYOFFICIAL

TheKey

 

 

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Etiketler:
cryptopazar_koinmedya