Home Ethereum Ethereum Haber Ethereum Fiyat Analizi – 25 Haziran

Ethereum Fiyat Analizi – 25 Haziran

Ethereum Fiyat Analizi – 25 Haziran


0
25 Haziran itibari ile Ethereum fiyat analizi şöyle: Kısa vadeli aralıklar olsa da, Ayılar (bears), hala kripto para biriminin orta vadeli görünümüne hakim gibi gözüküyorlar.

Ethereum Fiyat Analizi:

Sabır, kısa vadede işlem gören hasılat için kopmadan sonra ya da aradaki arızadan kısa bir süre sonra bir pozisyon almadan önce en elzem argümandır. Altın kural şudur: ” Sabırlı olan her zaman kazanır.”

Ethereum’un Orta Vadeli Eğilim: Ayı piyasası hakim!

Tedarik bölgeleri: 550 $, 600 $, 650 $

Talep bölgeleri: 400 ABD doları, 350 ABD doları, 300 dolar.

Orta vadeli görünümde Ethereum düşüş eğilimine devam ediyor. Ayıların güçlü baskısı, geçen hafta analizinin talep bölgesindeki ayıların 450,00 $ ‘lık hedefini düşürerek fiyatların düşmesine neden oldu. Boğalar ise, tedarik alanında 480.00 dolara geri çekilmek zorunda kaldı. Bu tedarik alanında çift topun tersine bir desen oluşturması, ayıları geri getirdi.

Kripto varlığı aşağı doğru bir eğilime geçiş yaptı ve fiyat üst sıraya taşındı. Üst sınıra doğru yaptığı her dokunuş bir sıçrama ile sonuçlandı. Bu da, aşağı yönde bir sıçramaya şahit olacağımızı ima eder bir göstergeyi işaret ediyor. Fiyat şu anda 50 EMA’nın altında ve 10 günlük EMA’da daha fazla ayı baskısı olduğunu gösteriyor.

Stokastik osilatör aşırı alım bölgesinde %74 oldu ve sinyaller aşağıya doğru hareket olabileceğini işaret ediyor. Bu, ayıların basıncı arttıkça kripto para biriminin fiyatında daha da aşağıya doğru bir ivme bir tablonun ortaya çıkacağının işaretini veriyor.

Ethereum’da kısa vadeli Eğilim “Değişiyor”

Ethereum kısa vadede hala değişmektedir. Ayılar, talep bölgesindeki fiyatları 425 dolara indirebildiler. Hedef bölgede içindeki çift dip oluşumu hemen fark edildi ve bu durum alıcıları geri gelmesine sebep oldu.

Stokastik osilatör ise aşırı alım bölgesinde olup, görünene göre tahminler sinyallerin ise aşağıya doğru düşeceği yönünde . Bu aşağı doğru momentumu (itme) ifade eder. Ayı faaliyetlerindeki artışlar yükseldikçe fiyatlar da düşebilir. Konsolidasyon sırasında, sabır gereklidir. Bu, işlem yapan hisselerin akışla birlikte ilerlemesine, kesintiden sonra yükselişe ya da bozulmanın ardından düşüş eğilimine girmesine yardımcı olacaktır.

 

 

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Etiketler:
cryptopazar_koinmedya