Home Altcoin Altcoin Haber Aeron Coin (ARN) 2.5 Trilyon Dolarlık Havacılık Sektörüne Odaklanıyor

Aeron Coin (ARN) 2.5 Trilyon Dolarlık Havacılık Sektörüne Odaklanıyor

Aeron Coin (ARN) 2.5 Trilyon Dolarlık Havacılık Sektörüne Odaklanıyor


0
Aeron (ARN) havacılık sektörüne odaklanıyor.  Modern dünya teknolojik yeniler sayesinde ilerlemeler kaydederken, en çok göze çarpan blockchain teknolojisi ile  Aeron Koin (ARN) entegresinin  havacılık sektöründe  de son zamanlarda çok sayıda endüstri alanında olduğu gibi  iyileşmeler ve gelişmeleri  ortaya  çıkarması.  

Aeron Coin (ARN)  Blockchain Teknolojisi ile Havacılık Sektöründe

2017’de havacılık en güvenli ve en popular ulaşım haline geldi. Havacılık endüstrisi   pazarda 2.5 trilyon dolar toplam sermayesi ile haklı bir gurur yaşıyor. Neredeyse her yıl 4 milyon yolcu  ve 104 bin uçuş gerçekleşiyor. Boeing tarafından gerçekleştirilen bir çalışma, 2037’ye kadar yolcu kapasitesi ve uçuş filolarının ikiye katlanacağını ortaya koydu. Aeron  Koin (ARN) ve Blockchain teknolojisi ile gelişen bir havacılık dünyayı birleştirme kapasitesine sahip olacak.

Havacılık en güvenli taşımacılık yolu olarak sayılsa da, tüm taşımacılık yolları gibi her zaman bünyesinde  bir risk barındırıyor. Hava yolu taşımacılığında gerçekleşen ortalama kaza miktarı yılda 3302 ve  bu kazalar da öncelikle insanların hatalarından kaynaklanıyor.

 

Çözüm Aeron Blockchain

Aeron Coin (ARN) Havacılık endüstrisinin güvenliğini sağlamak ve potensiyel olarak dünyayı değiştirmek için kurgulanan, blockchain temelli  bir platform. Aeron (ARN) havacılık endüstrisinde öne çıkan bazı sorunları  çözecek gibi görünüyor.

Pilot eğitimi ve uçuş okulu yönetiminden, sahte uçuş kayıtlarına, eksik raporlanmış uçuş saatlerinden, herhangi bir yenilenmenin olmadığı;  kayıtlı verilerden sapıldığı,  eski sistemlerle yeni teknolojinin ve sofistike araçların kullanıldığı durumlara kadar bir dizi sorun göze çarpmakta.

Bu yenilikçi blockchain çözümü  yozlaşma ve sahtekarlık gibi çarpıtmaları azaltacak gibi görünüyor. Aynı zamanda ölümcül kaza risklerini de azaltıyor. Bilgiler ve veriler şeffaf ve kolaylıkla takip edilebiliyor  ve yetkililer böylelikle  güvenlik konusunda gelişmeler kaydedebiliyorlar.

Aeron (ARN) havacılık

Aeron Coin (ARN) Yolculuğu

Aeron Takımı, Pilot mobil uygulamasının Google Play ve Apple App Store ‘a yüklenmesinin başarıyla tamamlandığını duyurdu. Ayrıca Aerotrips.com havacılık piyasa uygulaması da  blockchaine entegre edildi.

Aeron takımı  2018 Haziran sonunda uygulamaya çıkacak başka heyecan verici bir aşamanın daha peşindeler. Takım,  Aeron koin (ARN) ödemelerinin Aerotrips.com dan alınacağını bildirdi. Aeron (ARN) havacılık servisleri için işlem yapılmasını sağlayacak.

 

Aeron Coin (ARN) Blockchain Veri Havuzu

Aeron uygulaması, havacılık sektöründe insan hatalarından ortaya çıkan sorunları çözecek gibi görünüyor. Bir kez tam olarak kullanılırsa, uygulama Aeron veri kaynakları ; bir pilot, bir uçak operatörü ve  Hava kontrol (ATC) verileri arasında her türlü tutarsızlığı giderecek; uygulama daha sonra havacılık yetkililerine  olası problemleri ortaya çıkarma imkanı da verecek. Uygulama ayrıca pilot lisanslarının güncel kaydını tutacak, günü geçmiş lisansları ve bekleyen yenilenmeleri listeleyecek..

Bu alandaki teknolojik gelişmeler blockchain teknolojisinin günlük hayatımızda bize sağladığı yararların daha da belirgin olmasını sağlıyor.ilk kez havacılık sektörü blockchain temelli etkin ve geçirgen sistemlerden faydalanacak.

Aeron CEO’su , Artem Orange:

ARN tokeninin Aerotrips.com için bir ödeme seçeneği olacağını açıklamaktan memnuniyet duyuyoruz. Şirketimizin inançları gereği , Aeron’un  yolcuların güvenliğini ön plana alan geleceğinden heyecan duymaktayız. Bir sonraki aşamada geliştirme takımımız bağımsız depolama portalını bitirmek için büyük bir çalışma içindeler. Başarılı bir yıl olacak gibi görünüyor, Aeron’a destek veren ve verecek olan herkese çok teşekkür ediyorum.”

 

 Aerotrips.com Nedir?

 

Aerotrips  dünya çapında binlerce uçuş okuluna hostinglik yapan, havacılık hizmetleri için bir piyasa ortamı oluşturan  hepsi bir yerde bir web portalıdır.

Aerotrips Charter Uçuşları, Uçak Kiralama,Uçuş Kursları, Hava Taksiler ve diğer genel ve özel havacılık hizmetleri için düzenlenmiş teklifleri ön plana çıkarıyor. Aerotrips, bir havacılık uzmaının  isteyeceği her şeyi  içine alan uçuşlara kolay erişim sunuyor.

 

 

 

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Etiketler:
cryptopazar_koinmedya