Home Kriptopara Haber Kripto Para Piyasası Multi Trilyon Dolarlık Olacak!

Kripto Para Piyasası Multi Trilyon Dolarlık Olacak!

Kripto Para Piyasası Multi Trilyon Dolarlık Olacak!


0
Bu iddia Cardano kurucusu, Charles Hoskinson’a ait. Piyasadaki son düşüşe rağmen, kripto para piyasası ve blockchain entegrasyonu dünya piyasaları arasında yükselmeye devam ediyor. Cardano Kurucusu, Charles Hoskinson 20 Haziran 2018’ de ‘medya şüphesinin’ ortasında iyimserlik paylaşmak için Twitter’ı kullandı.

Kripto Para Piyasası Multi Trilyon Dolarlık Olacak!

Hoskinson Medyaya Sesleniyor

2013 başlarında kripto para birimine ilgi gösteren Hoskinson, uzun vadede piyasa döngüleri ve kripto para birimlerinin gerçek değeri konusunda uzmanlaştı.

Değerler düştüğünde kripto para birimi aleyhine haber yapan ana akım medyaya seslenen Hoskinson, Twitter’da 92k takipçisine gelişmekte olan sektör  ve onun blockchain teknolojisi altında yer alan uygulamaları için geleceğin parlak olacağını hatırlattı.

Kripto para birimi tarafından şu nokta kaçırılıyor, gelen düzenleme dalgasından sonra kırık plak medyası tükenecek, Wall Street tüm bağlı sermayesi ile eğlenceye işaret ediyor.  Bu sonunda onlarca trilyon dolarlık bir para akışı olacak demek. Gelecek parlak olacak.

Hoskinson, geliştirilmekte olan düzenlemeler ve artan kurumsal yatırımcı ilgisiyle birlikte kripto para piyasasında bir boğa koşusunun yakın olduğunu iddia etti. Hatta toplam piyasa değerlenmesinin multi trilyonlara ulaşacağını söyleyerek iddiasını daha da ileri götürdü.

Goldman Sachs ve Intercontinental Exchange firmaları kripto para ve Bitcoin vadeli işlem masası kuracaklarını açıkladı. Piyasa yönündeki mevcut spekülasyonlara rağmen, bu tür dev finansal kurumların piyasayı benimsemesindeki belirgin artış Hoskinson’ un öngörüsüyle örtüşüyor.

Hoskinson, Kripto Veteran!

Ethereum’ un orijinal kurucularından olan Charles Hoskinson, Bitcoin değerinin artmasından ve ICO heyecanı büyük medyanın ve yatırımcının ilgisini çekmesinden çok önce kripto para piyasasına girmişti.

Forbes’ a göre, Hoskinson Bitcoin Eğitim Projesi ismiyle bir online okul açmak için 2013 yılında danışmanlık işinden ayrılmıştı. Burada Ethereum’un kurucusu Vitalik Buterin ile tanıştı ve şu anki piyasa değerine göre dünyanın ikinci büyük kripto para birimini geliştirme yolculuğu başladı.

Ailem benim deli olduğumu düşünüyordu. Herkes delirdiğimi düşünüyordu. Ama dedim ki hayır, hayır hepsini hesapladım.

Hoskinson 2014 yılında Ethereum’ dan ayrıldı ve KOBİlere, hükümetlere ve eğitim enstitülerine blockchain entegrasyon hizmeti sunan Input Output Hong Kong (IOHK) isimli bir projeye başladı.

IOHK’ nın anahtar projesi Cardano (ADA) şu anda dünyanın sekizinci büyük kripto para birimi ve piyasa değerlerine göre şu anki piyasa değeri 3.6 Milyar Dolar.

Ne dersiniz, sizce Hoskinson bulutların ötesini görüyor olabilir mi?

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
cryptopazar_koinmedya