Home Kriptopara Haber Hukuki Haber Binance Giriş Problemi Yaşamayın – Güncelleme Var

Binance Giriş Problemi Yaşamayın – Güncelleme Var

Binance Giriş Problemi Yaşamayın – Güncelleme Var


0
Binance giriş problemi yaşarsanız hesabım çalındı diye hemen paniklemeyin. Belki sitede çalışma vardır.

Binance Giriş Problemi Değil  Güncelleme

Binance 24 Haziran 2018 tarihli duyurusunda 2 gün sonra yani 26 Haziran 2018 Türkiye saati ile 05:00’te başlayacak ve 4 saat sürecek güncelleme uyarısı yaptı. Yatırımcılar bu zaman zarfında alım satım yapamayacaklar. Binance bu yüzden kullanıcılarından sabırlı olmalarını istedi.

Borsa yazı kaleme alındığında alım satım işlem hacimleri bakımından Dünya’da ikinci sıradaydı. Coinmarketcap verilerine göre günlük 1,044 Milyar Dolarlık günlük işlem hacmi var. Ayrıca şunu hatırlatmakta fayda var aynı borsanın sadece 3 ay önceki günlük işlem hacmi 2 Milyar dolar civarındaydı. Toplam piyasa hacminin 1 trilyon dolara dayandığı (850.00 Milyar dolar – Aralık 2017) güzel günlerden 24 Haziran 2018’te düşüğü 243 milyar dolarlık değerlere bakınca piyasadaki erimenin boyutları da görülüyor.

Binance sadece kripto para yatırımcıları tarafından beğenilerek takip edilmekle kalmıyor ICON (ICX), EOS (EOS), VeChain (VEN) and Tron (TRX) gibi projelere verdiği destekle de takdir görüyor. Binance, ICON ve EOS’nin ERC20 tokenlerinin kendi blockchain sistemlerine aktarılması konusunda çok yardımcı oldu. Şu anda ise TRON’un mainnet geçişine destek veriyor. Temmuz’da gerçekleşecek VEN token göçünü destekleyeceğini de 2 gün önce açıklamıştı.

Borsa ICO günlerinden bu yana uzun bir yol kat etti. Şu anda Dünya üzerinde bilinirliği en yüksek olan borsa Binance. Hele ki yeni güncelleme ile daha güçlü güvenlik önlemleri ile donanacak Binance başarılı performansını devam ettireceğe benziyor. Öyle denebilir ki eğer binance giriş problemi yaşıyorsanız sakın endişeye kapılmayın. Çünkü binance artık daha güvenli.

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Etiketler:
cryptopazar_koinmedya