Home Altcoin Altcoin Haber Nebulas Yeni Google Mı?

Nebulas Yeni Google Mı?

Nebulas Yeni Google Mı?


0
Nebulas Coin Nedir? Nebulas, günümüzde var olan en iddialı Blokchain projelerinden biridir.Tamamen teşvikler üzerine kurulu olmasına rağmen, ekibin asıl hedefi Blockchain’in kendi kendine gelişmesidir.


Nebulas Coin Nedir? Yeni Google Mı?

Nebulas Coin Nedir? Nebulas, günümüzde var olan en iddialı Blokchain projelerinden biridir. Tamamen teşvikler üzerine kurulu olmasına rağmen, ekibin asıl hedefi Blockchain’in kendi kendine gelişmesidir. Tamamen teşvikler üzerine kurulu olmasına rağmen, ekibin asıl hedefi Blockchain’in kendi kendine gelişmesidir. Dahası, varolan diğer bütün blok zincirleri kapsayan merkezsiz arama motoru oluşturmak istiyorlar. Bu yüzden projenin blok zincir teknolojisi için Google olmayı hedeflediğini söyleyebiliriz. Ancak bunun yalnızca bir rüya olup olmadığının zaman gösterecek.

Blokchain projeleri çoğaldıkça pazardaki rekabet de kızışıyor. Bu projeyi incelediğimizde, diğer blok zincirler için bir arama platformunun yanı sıra yükseltilebilir akıllı sözleşmelere odaklanan bir çözüm de sunduğunu görmekteyiz. Genel itibariyle akıllı sözleşmeler Ethereum ile ilişkilendirmesine rağmen, son zamanlarda bu alanda artan bir rekabet var. Özellikle akıllı sözleşmeleri yükseltme söz konusu olduğunda, Ethereum şu anda en iyi tercih değildir.

Nebulas (NAS) Nasıl Çalışıyor?

Arama ile ilgili ortaya çıkan her proje, Google veya Bing ile karşılaştırılsa da, Nebulas’ın tamamen farklı bir vizyonu vardır. Daha spesifik olarak Nubulas (NAS), diğer Blockchain, merkezi olmayan uygulamalar ve diğer projelerle ilişkili akıllı sözleşmeler hakkında bilgi aramaya odaklanmaktadır. Ekip dünya çapında eşitliği ve süreci özgürleştirmeyi amaçlıyor ve başarılı olup olmadıklarını görmek ilginç olacak. Yine de, kullanıcı verilerinin özelleştirilmesi konusundaki hedefleri, Blockchain dünyasında benzersiz değildir.

Nebulas’ın (NAS) Yol Haritası

Reddit’te yayınlanan Nebulas yol haritasına göre, 2018 boyunca bazı ilginç gelişmeler olacak. JavaScript tabanlı akıllı sözleşmelere sahip tamamen işlevsel blok zinciri bu yılın ilk çeyreğinde hayata geçecek ve masaüstü ve mobil cüzdanlar aynı dönemde serbest bırakılacak. Dördüncü çeyrekte Nebulas Sıralaması Sistemi entegre edilecek ve Geliştirici Teşvik Protokolü de canlı yayınlanacaktır. Bu iki öge arasında büyük bir boşluk var, ancak her şeyin sıfırdan inşa edildiği açıktır. Bunu gercekleştirmek çok zaman alıyor, ancak bizi önümüzdeki aylarda neler bekleyebileceğini biliyoruz.

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Etiketler:
cryptopazar_koinmedya