KoinMedya
Home Bitcoin Bitcoin Haber Genesis Mining, Yeniden Bitcoin Madencilik Sözleşmeleri Düzenliyor

Genesis Mining, Yeniden Bitcoin Madencilik Sözleşmeleri Düzenliyor

Genesis Mining, Yeniden Bitcoin Madencilik Sözleşmeleri Düzenliyor
“bayebit”


0
Genesis Mining,  madencilik sektöründe bulut tabanlı madencilik imkânı sağlayan lider kuruluş. Genesis Mining sözleşmeleri yeniliyor. Bitcoin madenciliği yapmak isteyen fakat bunun için yeterli zamanı, uzmanlığı ya da teçhizatı olmayanlar için insanlarla yeniden sözleşme yapmaya hazırlanıyor.

Yeni Genesis Mining Sözleşmeleri

Geçen hafta ortasında yeni sözleşme yapacaklarını açıkladıktan hemen sonra tüm sözleşmeler tükenmişti bile. Genesis, 2 milyon müşterisiyle sektörün lideri. Şimdi de son teknoloji cihazlarıyla güvenli madencilik fırsatı sunuyor. İnsanlar, Genesis’in altyapısını kullanarak gelir elde edebiliyorlar.

Yeni başlayanlar, kripto madenciliği için can atarken, Genesis ekibi altyapısını sağlamlaştırmak için çabalıyor. Önceki sözleşmeden anlaşıldığı üzere, dış kaynaktan madencilik yapmaya talep, kendi imkanlarınla yapmaktan çok daha fazla.

Genesis Mining CEO’su Marco Streng:

“Geçen yıl ki talep, bizim sunduğumuz arzdan çok daha fazlaydı. 6 ay içinde teknik ve personel imkânlarımızı artırdık. Yeni GM Radient Technolojisi sayesinde verimliliğimiz çok daha artacak.”

Kripto madenciliğinde öncü olmak kolay değil. Şirketin önceliği, müşterilerin talepleri çerçevesinde hareket etmek. Bu yüzden müşterinin seçeceği Bitcoin, Ethereum, ve diğer Altcoin’lerden hangisine inanıyorsa ya da hangisinden anlıyorsa ona yoğunlaşması önemli. Şirket, farklı hash değerli ve madencilik bütçelerine göre seçenekler sunuyor.

Bu işlerden anlayan kripto madencilerine göre harcanan emek, gerekli teçhizat ve sarfiyatlar düşünüldüğünde kripto para madenciliğinin geleceği yok. Bu açılardan düşünüldüğünde en makul çıkış yolu, Genesis Mining. Bu tür sözleşmeler size ayrıca zamanında yatırım yapamadığınız için kaçırdığınız kripto para fırsatlarını da telafi etme fırsatı sunuyor.

İşte karşınızdaki bu yeni fırsatı da kaçırmamak için hızlı davranmanız gerekiyor. Geçen yıl ki Genesis Mining sözleşmeleri, sadece 72 saat içinde tamamen tükenmişti. Şu an sözleşmeler alınabiliyor ama sonsuzsa dek sürmeyecek tabi. (nulltx)

Coinajans