Home BİTCOİN HABER Tim Draper: Düşük Bitcoin Fiyatları Bir Fırsat!

Tim Draper: Düşük Bitcoin Fiyatları Bir Fırsat!

Tim Draper: Düşük Bitcoin Fiyatları Bir Fırsat!
0
0
Bitcoin fiyatları bir fırsat  diyor, kripto para sektöründe en önemli figürlerden biri olan Tim Draper, ayı piyasasında daha fazla bitcoin satın aldığını itiraf etti. Yılın başından bu yana piyasalar en büyük düşüş ile karşı karşıya.

Tim Draper: Bitcoin Fiyatları Bir Fırsat Düştükçe Alıyorum

 

Tim Draper
Tim Draper

 

Ünlü yatırımcı, son günlerde Bitcoin‘e daha fazla yatırım yapma kararını aldığını açıkladı. Tim Draper, BTC’nin 2022’nin sonuna kadar $250,000 dolları göreceğini düşünüyor ki bu tahmin, John McAfee ve Carlos Maslatón’ın yaptığı tahminlerden sonraki en büyük fiyat öngörüsüdür.

 

O zaman, Tim Draper, açıkladı:

Kripto para birimleri bir sonraki en büyük teknolojik değişimlerdir. Hükümetler, yatırımcıları, bu ekonomik merkeze dahil olmaya cesaretlendirmeli ve olası riskler karşısında güvenlik ihtiyaçlarını tartmak zorundadır.

10 Yıl Sonra Market Hacmi 10 Trilyon Dolar

 

Bitcoin fiyatları bir fırsat  diyen Draper, Bitcoin’in önümüzdeki on yıl içinde 10 trilyon dolarlık piyasa kapasitesine sahip olacağını düşünüyor. Toplam kripto para birimi piyasa değeri 100 trilyon dolar olacak ve Bitcoin’in pazarın sadece % 10’una sahip olacağı anlamına geliyor.

 

Aynı zamanda Draper, kripto paraları fiat parayla karşılaştırmış, dolar gibi para birimlerinin zaman içinde değer kaybettiğinden parasını, kripto para birimlerinde saklamayı tercih ettiğini belirtmiştir.

Fiat ile ilgilenmiyorum, zaman içinde değer kaybedebilir, dedi.

Ayrıca dünyanın dört bir yanındaki birçok hükümet ve kuruluş tarafından benimsenen blokchain teknolojisine destek verdi. Blockchain teknolojisi, ödemeleri göndermek ve almak için kullanılan mevcut bankacılık sistemlerinle mukayese edilmeyecek derecede güvenlidir. Bu konuda Bay Draper, ağ büyüdükçe zincirin daha güçlü hale geldiğini ve saldırılması zorlaştığını, yani en büyük olanının daha güvenli olduğunu ifade etti.

Örneğin, JP Morgan ve Bank of America, dağıtılmış defter teknolojisini hizmetlerini daha ileriye götürmek için benimsemeye karar veren iki finansal kurumdur. Aynı şeyi, Ripple tarafından sağlanan teknoloji ile çalışan Santander Group de yaptı. Arjantin’deki Banco Masventas gibi diğer bankalar, uluslararası ödemeler için Bitcoin kullanmaya başladı.

LEAVE YOUR COMMENT

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close