Home KRİPTOPARA HABER 2018 Sonunda Bytecoin (BCN) Kaç Dolar Olur?

2018 Sonunda Bytecoin (BCN) Kaç Dolar Olur?

2018 Sonunda Bytecoin (BCN) Kaç Dolar Olur?
0
0
2018 sonunda Bytecoin (BCN) kaç Dolar olur? Yatırımcıların en fazla merak ettiği konulardan bir, BCN’ye yatırım yapmak için doğru zaman mı? Bir projeye yatırım yapmadan önce araştırılması ve yol haritasına bakılmasını tavsiye edebiliriz. 

2018 Sonunda Bytecoin (BCN) Kaç Dolar Olur?

2018 sonunda Bytecoin (BCN) kaç Dolar olur? Yatırımcıların en fazla merak ettiği konulardan bir, BCN‘ye yatırım yapmak için doğru zaman mı? Bir projeye yatırım yapmadan önce araştırılması ve yol haritasına bakılmasını tavsiye edebiliriz. Bytecoin söz konusu olduğunda bakılması gereken iki temel başlıktan bahsedebiliriz. Birincisi işlem hızı, diğeri ise işlem güvenliğidir. Gizlilik odaklı kripto paralara her zaman ihtiyaç olcaktır. Bu nedenle yatırım odaklı düşünülülebilir. Bytecoin, Litecoin‘in temel teknolojisi olan Cryptonote‘yi kullanıyor. Cryptonote, iki kullanıcı arasında yapılan işlemleri tamamen güvence altına alır.  Yapılan işlemlerden sadece taraflar bilgi sahibidir. BCN tamamen Desantralize bir kriptodur.

Güncel Bytecoin Fiyatı

Kripto Para Birimi Fiyat 24 saatlik fiyat  değişiklikliği
Bitcoin (BTC)
6476.82 %-5,83
Bytecoin (BCN)
%-12,29

Bytecoin Şimdi alınmalı mı?

Bytecoin 28 Mayıs’a kadar, sadece 6 ayda %300 arttı, fakat oldukça geri çekildi. Bu kripto paranın  hangi seviyelere çıkabileceği konusunda da ipucu veriyor. Piyasaların düzelmesi ile eski seviyelere en çabuk çıkacak kriptolardan biri olacaktır. Bu da çok iyi kazanç anlamına geliyor.

Gizlilik Sürekli Talep Görecek

Günümüzde mahremiyet her zaman önemli bir kavram oldu. Bu kripto paralar içinde geçerli, Mahremiyet odaklı olan BCN talep görecektir. Blockchain’in kullanımı kolay olduğundan ve gerçekleşen işlemler izlenemediğinden gelecekte BCN oldukça popüler kripto bir kripto para olacağından emin olabilirsiniz.

Bununla birlikte BCN‘yi destekleyen topluluğun sürekli büyüyor. Topluluğun büyümeye devam etmesi paraya olan talebi artıracaktır. Kripto paraların bütün davranışları yatırımcı topluluğunu artırmaya yöneliktir.

Bu bilgiler çerçevesinden bakıldığında, BCN‘nin doğru bir ürün olduğunu söylemekte behis görmüyoruz. Halihazırda BCN, 789 milyon dolarlık market değeri ile 23. sırada yer alıyor.

Bytecoin (BCN)  Pump ve Dump Kripto Parası mı?

16 Mayıs 2018 de Bytecoin (BCN) ekibi para tutucularının ve topluluğunun sorularını cevaplamak için bir AMA (bana bir şey sor) düzenlediler. Topluluktan gelen soruları cevapladılar ve yol haritası hakkında açıklama yaptılar.  Yatırımcı topluluğunun ilk sorusu şuydu. Bytecoin özellikle 8 Mayıs’da Binancede listelendiğinde BCN fiyat Pump’lanmıştı.  Bu olayda etkilerinin olup olmadığı sorulmuştu. Ekip BCN fiyatlarını kontrol etmediğini ve içerden bilgi vermediklerini sadece platformu kontrol etttiklerini açıkladılar.  AMA’da, açıklanan Yol haritasında BCN banka kartlarının olduğu açıklandı. Bununla birlikte Webwallet ve 2FA konusunda sorun yaşadıklarını ve bu sorunları çözmeye çalıştıklarını açıkladılar.

BCN ekinin 3 Haziran’da açıkladığı yol haritasında 17 Ağustos‘da bir TestNet planlanıyor. ve 31 Ağustos’da Hard Fork planlanıyor. Ekip, bu Hard Fork ile sistemi güçlendirileceğini açıkladı.  Pazarlama ekibinin gündeminde Asya ve Afrika pazarı var. Pazarlamanın diğer bir gündemi ise yeni borsalarda listelenme olacak, BCN’nin 6. yıl etkinlikleri çerçevesinde topluluk için sürprizlerinin olduğunu söylüyorlar

Tüm bu güncellemeler ve önemli tarihlerin fiyatları olumlu etkileyeceğini söyleyebiliriz.

 


AİRDROP ZAMANI

LEAVE YOUR COMMENT

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close