Home ALTCOİN HABER EOS Ripple (XRP)’ı Geçecek mi?

EOS Ripple (XRP)’ı Geçecek mi?

0
0
Son birkaç hafta  boyunca, EOS piyasadaki en çok konuşulan kripto paralardan biri oldu. Hafta sonu fiyatı düşmesine rağmen,  EOS, 10 milyar doların altında toplam piyasa değeriyle beşinci en büyük dijital token olmaya devam ediyor.


Yeni token ve ekosistem, yerinden yönetim konusunda devrim yarattı; paranın uzun ICO’sundaki yatırımcılar EOS sistemini nasıl koruyacakları ve büyütecekleri konusunda birbirlerine düşseler de, EOS büyük  heyecan ve beklenti yarattı.

Birçok yatırımcının kafasındaki soru, EOS’un ne kadar yükseleceğidir. Ripple veya Etherum gibi kripto dünyasının uzun soluklu liderlerini sollayabilecek mi?

EOS’un Benzersiz Avantajı

EOS, blockchain teknolojisindeki mevcut birçok aksaklığa çözüm olarak sunulan bir merkezi olmayan akıllı sözleşmeli platformdur.İşlemleri saniyede 100.000 oranında destekleyebilen bir blockchain doğrulama algoritması ile, EOS, önceki blockchain ağları tarafından öngörülemeyen bir  ölçekte büyüyecek şekilde donatılabilir. İşlem ücretinin olmaması iddiasıyla birleştiğinde, EOS’un neden bu kadar çok dikkat çektiğini anlamak kolay.

Diğer Kripto Para Birimlerine Göre EOS Beklentileri

Analistler, EOS’un kendi ağı sayesinde lider dijital para birimlerini geçebileceğini düşünüyor. Merkeziyetsiz uygulamalar (dApps) ve akıllı sözleşmelere de odaklandığı için, genellikle doğrudan Etherum ile  kıyaslanmaktadır.

Bazı dış şirketler, bu konuda yeni lider olmak için EOS’a çoktan yatırım yaptılar. Kripto para değişim platformu olan Bitfinex, EOSfinex olarak bilinen EOS blockchain’e dayanan merkezi olmayan bir borsa kuracağını duyurdu .

Global Coin Report’a göre, Bitfinex CEO’su J.L. Van Der Velde, şirketinin “yüksek performans ve güvenilir olamayan zincir içi değişim alanında EOS.io’yu daha da güçlendirmeyi” ümit ettiğini açıkladı

Şu an için, EOS büyüme sancıları çekmekte. Ancak, destekçiler yeni kripto para ekosisteminin giderek ilerlediğine ve olasılıkların sonsuz olduğuna inanıyorlar.  EOS lansman sürecine girerken, kripto dünyasının geri kalanı, EOS’un ne kadar ileriye gidebileceğini görecek.

tags:

LEAVE YOUR COMMENT

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close