Home ETHEREUM HABER Liquidity Network’ün Etherum Ödeme Ağı Görücüye Çıkıyor

Liquidity Network’ün Etherum Ödeme Ağı Görücüye Çıkıyor

Liquidity Network’ün Etherum Ödeme Ağı Görücüye Çıkıyor
0
0
Devam eden büyümesinin bir parçası olarak, Liquidity Network  2018’in 3. çeyreğinde beklenen yeni lansmandan önce bir takım yeni üyelerin işe alınacağını duyurdu.

Liquidity Network, Etherum kullanıcılarının yüksek işlem ücretleri olmadan ödeme yapabilmelerini sağlayan yeni, ölçeklenebilir bir zincir dışı ödeme sistemi ve uygulamasının lansmanını birkaç ay içinde yapacak.

Yeni ekip  mühendislerden, bilişim güvenlik ve pazarlama uzmanlarından oluşacak. Thibault Meunier, Avrupa Nükleer Araştırma Merkezinde (CERN) çalıştı, Imran Khan Microsoft’da iş geliştirme tecrübesine sahip, Tony Tran General Elektirikte (yenilenebilir ve Yenilenemez) önemli rollerde çalıştı, Mohammed Kasstawi zK Capital’in kurucu ortağıydı ve Guillaume Felley ise TLS-N Blockchain Oracle sisteminin tasarımcısıdır. Diğer üyeler, siber savunma tasarım ve teorisinde deneyime sahip olan George Sedky ve zengin fintech pazarlama deneyimine sahip Janine Videva‘dır.

Farklı deneyimler ve özgeçmişler, Etherum üzerinde lider (ve tek çift yönlü) bir ödeme platformu haline gelmeyi amaçlayan Liquidity Network’e güven veriyor.  Liquidity Network kurucu ortağı Arthur Gervais:

“Böyle güçlü bir ekibin katılımıyla, Liquidity Network niyetini açıkça ortaya koymuştur. Uzun vadeli başarı için, en iyi ve en parlak olanları aramıza katmayı çok önemsiyoruz ve yeni ekibimizi bu inancımızın bir yansıması olarak görüyoruz. Yeni oluşturulan ekibimizin enerjisi, deneyimi ve kararlılığı ölçeklenebilir, zincir dışı ödeme sistemimizi gerçekleştirme çabamız için kaynak sağlıyor.”

Yeni ekip üyeleri, Liquidity Network’ün gittikçe güçlenmesini ve 2018’de ortaya çıkacak en önemli ödeme platformlarından biri olmasını sağlıyor.

Liquidity Network, ödeme yönlendirme, zincir dışı işlemler ve çok kullanımlı ödeme kanallarına yenilikçi yaklaşımları sayesinde, Etherum üzerindeki ölçeklenebilir ödeme arayışında zaten bir lider haline gelmiştir.

Liquidity Network, Blockchain ödemeleri gerçekleştirmek için daha kolay ve daha esnek çözümler sunuyor.Zincir dışı ödeme merkezinin eşsiz mimarisi sayesinde, Liquidity Network teminat olarak rijit fonları kilitlemeye gerek kalmadan az ücretle kullanıcılarının P2P zincir dışı mikro ödemeler gerçekleştirmesini sağlıyor.

Liquidity Network’ün doğal sadeliği, kullanıcılarının ilk defa basit bir uygulama sayesinde fon alma ve satmasına izin veriyor. Bu, REVIVE olarak adlandırılan yerel ve benzersiz bir Liquidity Network özelliği ile mümkün hale gelmektedir.

Etherum Blockchain konusunda vizyonlarını başarı ile uyguladıktan sonra,  Liquidity Network aynı ödeme platformunu çoklu platformlara genişletmeyi ve sunmayı amaçlıyor. Aslında,  Liquidity Network şuanda Bitcoin (rootstock sayesinde) ve Etherum Classic’i destekliyor ve Neo and Dfinity’e açılmayı planlıyor.Modellerini çoklu platformlarda uygulamayı planladıkları için, yetenekli yeni ekip üyelerinin dahil edilmesi  vizyonlarının başarılı olma ihtimalini artırıyor.

LEAVE YOUR COMMENT

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close