Home HUKUKİ HABER Binance Borsasında EURO Dönemi Başlıyor

Binance Borsasında EURO Dönemi Başlıyor

Binance Borsasında EURO Dönemi Başlıyor
0
0
Binance borsasında EURO dönemi başlıyor. Borsa Malta operasyonlarını tamamladıktan sonra Euro/ Kripto ticaret çiftlerini yayına alacak. Şimdilik hangi kripto paraların Euro ile eşleşeceği hakkında bilgi yok.

Binance Borsasında EURO Dönemi Başlıyor

Bloomberg‘in haberine göre; dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, müşterilerine Euro/Kripto çifti ile ticaret yapma imkanı sağlayacak. Bloomberg‘e konuşan Binance CEO’su Zhao Changpeng, bu yıl tamamlanması beklenen Malta operasyonundan sonra Euro/Kripto para çiftlerini yayına alacak

Zhao ile bugün yapılan telefon görüşmesinde kripto para ile Euro ticaretine izin verileceğini açıkladı. Sadece Euro değil, diğer Fiat para çiftleri ile ticarete imkan verileceğini söyledi.Binance borsasında EURO dönemi başlıyor

Zhao‘ya göre Binanace ilk çeyrekte 150 milyon dolar kâr elde etti. Açıklamaya göre, Binance‘nin kayıtlı 9 milyon kullanıcısı var. Euro çiftleri ile ticaret imkanı Binance için bir ilk olacak. Binance‘deki ticari hacminin artması bekleniyor. Borsanın farklı Fiat paraları yayına alınması, hızlı büyüme hedefleri doğrultusunda ele alınıyor.

Bitcoin, bu yıl % 50 oranında düşmesine rağmen, Binance hızlı büyüyor. Güney Kore merkezli Binance borsası kripto paralardaki dalgalanmadan etkilendi, işlem hacminde ciddi düşüşler yaşandı. Borsalardaki hacim düşüklüğü %85’leri buldu.

Zhao yaptığı açıklamada; Jersey Adası’ndan bir lisans alacağını sözlerine ekledi. Burada 100 kadar personel ile çalışacağını açıkladı. Şirket büyüme hedefleri çerçevesinde Tayvan‘lı yetkililerle de görüşüyor.

Bildiğiniz gibi Japon düzenleme kurulu olan FSA’nın Binance‘yi uyarması üzerine, borsa Malta’ya taşınmaya karar vermişti.

 

LEAVE YOUR COMMENT

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close