Home HUKUKİ HABER IOTA Haberleri; IOTA’da Önemli Gelişmeler Var.

IOTA Haberleri; IOTA’da Önemli Gelişmeler Var.

IOTA Haberleri; IOTA’da Önemli Gelişmeler Var.
0
0
IOTA haberleri; IOTA’da Önemli gelişmeler var. IOTA bu hafta kullanım alanını genişleten önemli anlaşmalar yaptı. şirket, TANGLE teknolojisinin kullanılacağı yeni alanlar araştırmasındalar. 

IOTA Haberleri; IOTA’da Önemli Gelişmeler Var.

IOTA bu hafta kullanım alanını genişleten önemli anlaşmalar yaptı. şirket, TANGLE teknolojisinin kullanılacağı yeni alanlar araştırmasındalar.  Geçen hafta IOTA‘nın Norveç’in en büyük bankası olan Den Norse Bank ile ortaklık kurduğunu sizlerle paylaşmıştık. IOTA için geçen hafta son derece verimli geçti. Yeni anlaşmalar açıklandı.

DNB Kuzey Avrupanın en önemli bankalarından, anlaşma sonrasında aşağıdaki açıklama yapılmıştı.

Norveç, toplumların verimliliğini arttıran en son teknolojik paradigma değişimlerinde her zaman öncü olmuştur. Bu geleneği sürdürmek için Norveç’in en büyük finans kurumu ile çalışan ve DLT (dağınık defter teknolojisi) ve IoT ödemeleri ile alanında öncü olan IOTA Girişimcilik ile işbirliği yapmak çok heyecan verici.

Bitpanda Borsasında Listelenme

Bitpanda borsası, Avrupa’nın en eski ve en önemli kripto para borsasıdır. Borsa IOTA’nın listelenmesini Twitter hesabından duyurdu.

 

Aşağıdaki resim ile IOTA‘nın hangi öenmli borsalarda listelendiğini ve işlem hacmini görmüş olacaksınız.

IOTA haberleri

 

Volkswagen IOTA ile Ortaklık Açıkladı

Volkswagen, dünyanın her yerinde, en önemli otomobil markaları arasında yer alıyor. Dünya genelinde en çok satılan araçlara sahip. 7 Haziran’da Wolkswagen ile anlaşma Twitter hesabından topluluğa duyuruldu. Anlaşmanın 12 Haziran’da imzalanacağı duruldu. IOTA güncel fiyatları için Coinmarketcap‘a bakınız.

LEAVE YOUR COMMENT

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close