Home ALTCOİN TEKNİK ANALİZ TNB (Time New Bank) – Yaklaşık %300 Büyüme Potansiyeli Var!

TNB (Time New Bank) – Yaklaşık %300 Büyüme Potansiyeli Var!

TNB (Time New Bank) – Yaklaşık %300 Büyüme Potansiyeli Var!
0
0
Kripto topluluğuna her gün yeni projeler katılmaktadır. Haliyle bu projelerin hepsini bilme imkanımız yoktur. Öncelikle TNB (Time New Bank) coin hakkında küçük bir giriş yapalım.

TNB (Time New Bank ) Coin Nedir?

TNB Coin’in açılımı Time New Bank olarak bilinir. Blockchain alt yapısını kullanan TNB küreselleşme amacılığıyla hareket etmektedir. Zaman ve değer arasında orantılı hareket etmektedir. Kısacası iletişime geçmeyi planladığınız ancak ulaşması zor kişilerle sizin adınıza görüşerek anlaşma yapmanızı sağlıyor.

Ana hedefleri çevrimiçi ticaret sitelerinde tüccar ile müşteriyi bir araya getirerek işlem görmeyi planlıyorlar. Anlaşma imzaladığı ortak sayısı çoğaldıkça TNB’nin değeri de arttığı görülmektedir.

TNB

6 Mayıs’tan bu yana Time New Bank (TNB) % 55 oranında değer kaybederek 0.075 $ ‘dan 0.033 $’ a düştü. Fiyat kısa bir süre önce açık şekilde Fibs den % 78.6 bulduğu destekle düşüşü reddetti .

Fakat aynı zamanda TNB / USD değeri azalan kanalın üzerinde altına kırılmadı, bu da yükseliş momentumunun hâlâ baskın olduğu anlamına gelebilir. Ancak, fiyat 0.033 $ ‘ın üzerinde kalır ve daha sonra inen kanalın üst eğilim çizgisinin üzerinde yukarı kırılırsa, düşüş eğilimi geçersiz hale getirilebilir.

0,041 $ ‘ın üstündeki kırılma ve kapanması, daha yüksek fiyata çıkması ve daha fazla TNB alınmasıyla sonuçlanacaktır. TNB daha sonra 0.145 $ gibi yüksek bir alana sıçrar ise, buda % 300 büyüme potansiyeli demektir. Şuandaki pozisyon için Direnç, tüm zamanların en yüksek seviyesinde uygulanan % 38.2 Fibonacci düzeltme seviyesine dayanıyor ve Ocak ayında yeniden tesis edilen önceki direniş tarafından da teyit ediliyor.

tags:

LEAVE YOUR COMMENT

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close