Home BİTCOİN HABER Bitcoin Boğalarından Dönüş Sinyalleri

Bitcoin Boğalarından Dönüş Sinyalleri

0
0

Bitcoin Fiyatı Kilit Göstergeler

  • Bitcoin’in oluşturduğu ters omuz baş formasyonuna bakılırsa BTC uzun vadeli bir boğa koşusuna girebilir.
  • Çıkış trendinin teyidi için fiyatın 7800 Doları kırması gerek.
  • Teknik göstergelerde halen ayıların etkisi de görünüyor

Bitcoin fiyatı klasik ters şablon oluşturdu ve bu da iniş trendinin yakında son bulabileceği anlamına geliyor.

Bitcoin Fiyatı Teknik İndikatör Sinyalleri

100 saatlik basit hareketli ortalama halen 200 saatlik basit hareketli ortalamanın altında. Bu da direncin aşağı yönlü olduğunu gösteriyor. Buna göre satışın terse dönmekten ziyade devam etmeye meyli var.

100 saatlik basit hareketli ortalama dinamik direnci şu anda tutuyor. Bu yüzden Bitcoin fiyatının bir çıkış trendine başlaması için bir kaç direnci kırması gerek. 200 saatlik basit hareketli ortalamanın çekim noktası da 8200 Dolar seviyesinde tavan bulmuş durumda. Her iki hareketli ortalamanın arası iyice açıldı bu da güçlenen bir ayı momentumuna işaret ediyor.

RSI yukarı yönlü fakat aşırı alım bölgesine yaklaşıyor. Terse dönmesi ayıları tetikleyebilir bu da Bitcoin fiyatının aşağı yönde kaymasına neden olabilir. Stockhastic’in yolu açık görünüyor. Buna göre Bitcoin bir çıkış yaparak 7800 dar boğazını geçebilir.

Grafik 900 Dolar yüksekliğinde buna göre Bitcoin’in muhtemel koşusu bu yükseklikte olabilir. Bu nedenle fiyatın 8600 Dolara kadar çıkması muhtemel.

Pazar Koşulları

Son çıkış için katalizör görevi görecek hiç bir gelişme olmadığı gibi yatırımcılarda ciddi bir risk iştahı da algılanmadı. Buna ek olarak Italya’da yaşanan politik kriz ve Trump’ın Kuzey Kore lideri ile görüşmesi önümüzdeki haftaya kalması piyasayı etkileyen gelişmeler olarak ortaya çıktı.

Aynı zamanda Dolar Trump’ın metal ithalatında gümrük tarifelerini arttırması ile ağırlık kazanmaya başladı. Bitcoin burada risk avantajından dolayı bir koşu yapabilir ve Dolar zayıflayabilir.


AİRDROP ZAMANI

LEAVE YOUR COMMENT

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close