Anasayfa Kripto para Haber Binance’ın Yeni Ortağı: Changelly Borsası!

Binance’ın Yeni Ortağı: Changelly Borsası!

Binance’ın Yeni Ortağı: Changelly Borsası!
0
koinmedya_googlenews
Changelly borsası, kripto-para borsası, listesine daha fazla kriptopara eklemek, işlemlerin hızını arttırmak ve kullanıcılara daha iyi oranlar sağlamak için sektörün devi olan Binance ile bir işbirliğine girdi.

Changelly Borsası‘nın CEO’su Konstantin Gladych, Malta’da Zhao Changpeng ile bir araya geldi. Toplantıda sektörün büyük sorunları, hükümet düzenlemeleri konuşuldu ve önemli bir ortaklık anlaşması imzalandı.

“Konstantin’i ortaklığımızı sonuçlandırmak için bizzat görüştükten sonra, Changelly’nin büyük tecrübeye hatta daha büyük potansiyele sahip profesyonel bir ekibe sahip olduğuna emin oldum. Birlikte tüm dünyadaki kullanıcılara birinci sınıf bir hizmet seviyesi sunacağımıza inanıyoruz,” diyor Binance CEO’su Changpeng Zhao.

Şirket, kullanıcıların borsalarda karmaşık prosüdürlerle karşılaşmasına engel olarak ve kullanıcılara kolay bir şekilde ticaretin yolunu açacak. Bir nevi, Binance ve kullanıcılar arasındaki bir broker olarak görev yapacak.

Şirketin yerleşik algoritması, Binance’den kriptopara oranlarını alır ve bunları müşterilere gerçek zamanlı olarak verir.

koinmedya_bybit

Sirket, Breadwallet, Coinmarketcap, Coinomi, Coinpayments, Jaxx, Mycelium gibi diğer önemli şirketlere anlık borsa API sunmaktadır. Kullanıcılara, herhangi bir borsaya gerek kalmadan kriptopara ticareti yapmalarını sağlar. Şirket, Binance ve ortaklar arasındaki arabulucu rolünü üstlenir, yeni değişim seçenekleri ekleyerek ve paylaşım karını artırır.

Buna karşılık Binance, Changelly Borsası‘ndaki  potansiyel ve popüler ticaret çiftleri eklemek için fırsat verir. Binance’de işlem gören tüm kripto para birimleri, Changelly Borsası‘nda kolayca listelenebilir. Kullanıcılar ve ortaklar için kullanılabilir hale gelebilir.

Binance’da işlemler gayet hızlıdır. Bu kâr oranını arttırması açısından önemlidir. Ticaret platformunun uyumlu motoru saniyede 1,400.000 siparişe kadar işlem kapasitesine sahiptir. Bu, Binance’ı sektördeki en hızlı borsalardan biri haline getiriyor. Yani bu, Changelly kullanıcılarının Binance’ın hızlı işlemlerinden de yararlanacağı anlamına gelir.

“Bu ortaklık, bizim için büyük bir onur: Ortaklığın, dünya çapındaki kullanıcılarımıza daha kaliteli hizmet sunmamıza ve kripto pazarındaki varlığımızı artırmamıza yardımcı olacağına eminim. Dünyaniın en iyi ve en büyük borsası bizimle işbirliğine gitti – bu, yaptığımız işte bize güven veriyor ve ayrıca beş yıldızlı kullanıcı deneyimini garanti ediyor. Meydan okumaya hazırız! ”: Changelly CEO’su Konstantin Gladych.

Haberimizi beğendiyseniz paylaşır mısınız?

Etiketler:
X