Home Altcoin Altcoin Haber UAE Exchange Uluslararası Para Transferi İçin Ripple İle Anlaştı

UAE Exchange Uluslararası Para Transferi İçin Ripple İle Anlaştı

UAE Exchange Uluslararası Para Transferi İçin Ripple İle Anlaştı

1

UAE Exchange Uluslararası Para Transferi İçin Ripple İle Anlaştı

UAE Exchange, dünyanın önde gelen para transferi, döviz ve ödeme çözümleri markası, San Francisco merkezli Ripple ile anlık, kesintisiz ve gerçek zamanlı sınır ötesi ödemeler sağlamak için ortaklık kurduğunu açıkladı.

Bu, UAE Exchange’i Ortadoğu’daki en büyük ödeme çözümleri sağlayıcısı haline getiriyor. Ve ödemeleri küresel olarak gerçek zamanlı olarak işlemek için artık Ripple’in blok zinciri teknolojisini kullanıyor.

Bu ortaklık vasıtasıyla BAE Exchange, RippleNet, XRP’nin kurumsal blok ağı ağına 100’den fazla üye banka ve finans kuruluşuyla katılıyor. BAE Exchange, küresel bankacılık ve ödeme ortaklarının finansal işlemlerini gerçek zamanlı mesajlaşma, tasfiye ve çözüme kavuşturacak. Bu ödemeler için önde gelen kurumsal blok zinciri çözümünün güçlü yanlarını kullanarak rekabetçi fiyatlarla müşteriler için gelişmiştir. Yenilikçi bir ödeme deneyimi sunabilecek bunlar da hız, şeffaflık ve verimlilik olarak müşterilerine memnuniyet olarak yansıyacak.

BAE Exchange Group’un Yönetim Kurulu Başkanı Promoth Manghat,

“Büyüme stratejimiz her zaman oldu ve firmamız her zaman müşteri odaklı yaklaşımı ile yönetildi. XRP’nin blok zinciri teknolojisini ödeme sistemlerine dahil etmek, müşterilere daha gelişmiş, yeni bir ödeme deneyimi yaşatacak. Oyunun kurallarını değiştiren bu teknolojinin erkenden benimsenmesi. Rekabet üstünlüğü sağlayacak bir hizmet sunmamıza olanak tanıyacak. Ve bize sınır ötesi işlem maliyetinde avantaj sunacak. Ripple ile ödemelerin geleceğini sunmaktan gurur duyuyoruz. “

Ripple Altyapı İnnovasyonu Global Başkanı Dilip Rao,

“Ödeme akışında önemli ve büyüyen bir sektörde kilit noktadaki verimsizliklerin çözümüne odaklanmayı seçtik. Ripple Net’e BAE Exchange gibi bir pazar lideri eklemek, BAE’den yurtdışına para gönderen milyonlarca perakende müşteriye anında, belirli ve düşük maliyetli ödemeler getirecektir. “

Çeşitli fintech ve dijital ödeme şirketlerine yapılan bir çok ortak yatırımla ortadoğunun önemli firmalarından BAE Exchange. Markanın dijital varlık ve hizmetler portföyü aracılığıyla kesintisiz ve olumlu müşteri deneyimleri kazandıran fırsatlar aramak için teknoloji uzmanları, yeni teşebbüsler, endüstri ortakları ve akademisyenlerle işbirliği yapmaya odaklanmıştır.

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Etiketler:

Comments are closed.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial