Home İnceleme Coin Komodo Nedir?

Komodo Nedir?

Komodo Nedir?

brave
0

Bazı kriptocurrency kullanıcıları daha önce Komodo ismini duymuş olabilir. Çoğu kişi, teknolojisinin şu anda nasıl kullanıldığını bilmese de oldukça ilginç bir projedir. Komodo’nun, atomik takasların geleceğinde ayrılmaz bir rol oynayacağı düşünülüyor, ancak geliştiricileri şu anda üzerinde durdukları tek şey bu değil.

HEDEFİ NEDİR?

Proje, uçtan uca bir blokaj çözümü olarak kendini konumlandıran bir proje için kesinlikle iddialı. Ekip, başkalarının kendi Modüler Platformu aracılığıyla bağımsız blok zincirleri oluşturmalarına odaklanmak istiyor. Dahası, Komodo, atom akışı dünyasında, uzun vadede çok değerli olacağını ispatlayacak bir etki zaten oluşturdu.Bu proje öncelikle tam bir blokaj çözümü olarak ele alınmalıdır

PEKI NASIL ÇALIŞIYOR?

Projeyi uçtan uca bir blok zincir çözümü olarak kullanmanın birkaç önemli faydası vardır. Her şeyden önce, geliştiriciler komodo ekosistemine bir bütün olarak bağlı olan tamamen bağımsız bir blokçü inşa edebilir. Bununla birlikte, bağımsız zincirlerin hiçbiri Komodo’nun yapabildiği veya yapamadığı şeylerle sınırlı değildir. Blok zinciri çözümlerine yönelik bu modüler yaklaşım çok sayıda fırsat sunuyor. Komodo ekosisteminin özelliklerini uygulamak söz konusu olduğunda, kendi kendine yaratılan zincirler esneklik sunuyor.

Güvenlik, aynı zamanda, blokchain dünyasında büyük bir faktördür. Komodo öncelikle güvenlik ve mahremiyete öncelik verir. Zincir, genel güvenliğini arttırmak için gecikmiş istihdam ispat algoritması kullanıyor. Bu algoritma, daha sonra Bitchin’in blockchain’e noterleştirilen blok zincir verilerinin yedeklerinin oluşturulmasına izin verir. Bu platformu kullanarak oluşturulan bağımsız herhangi bir blockchain için Bitcoin zincirindeki verilerin demirlenmesi ve yedeklenmesi büyük önem taşımaktadır. İsteğe bağlı gizlilik sıfır bilgi kanıtı şeklinde sunulmaktadır.

En azından proje kendisini basit ve yaklaşılabilir bir blokchain platformu olarak konumlandırıyor. Geliştiricilerin çok fazla endişelenmeden kendi uygulamalarıyla çalışmak istiyorlar. Bu platformun, ana blokta blokchain teknolojisi benimsemesine neden olacağı belli değil, ancak göz ardı edilmemesi gereken geçerli bir yaklaşım.

 GELECEĞİNE BAKIŞ

Bağımsız zincir atomik takaslar için projenin BarterDex platformu şimdiden yaşamakla birlikte, bir çok kriptokrasi meraklısı bu platforma özel olarak odaklanacakları açıktır. Aslında, zaten 28.000’den fazla takas gerçekleştirildi ve önümüzdeki günlerde daha çok şey olacak. Bunun dışında önümüzdeki günlerde 2018 yılı için yeni bir yol haritası yayınlanmasını bekliyoruz. Birçok şirket kendi blok zincirini oluşturmak istiyor ve Komodo bu soruna daha cazip bir çözüm sağlıyor gibi görünüyor. Bu proje bu konuda büyük bir üne kavuşup kavuşamayacağını zaman gösterecek.

Paylaşabilir misiniz lütfen ?
cryptopazar_koinmedya
Etiketler:
brave