Home İnceleme İco Adshares Token Crowdsale, Neredeyse Bitti!

Adshares Token Crowdsale, Neredeyse Bitti!

Adshares Token Crowdsale, Neredeyse Bitti!

0
“sportsbet”

Adshares Token Crowdsale, Neredeyse Bitti! Dijital Reklam Devrimi Potansiyel Ortaya Koyuyor

Adshares Token Sale, 12 Ocak’a kadar CANLI Belirteç satışı, Temmuz 2017’den beri sürüyor. Adshares, artan en az 4000 ET’nin hedefine ulaştı.

Bu sponsorlu bir bültendir. KoinMedya okuyucuları kendi araştırmalarını aşağıda belirtilen içerikte belirtilen şirkete, ürüne veya hizmete özel olarak ayrıca yapmalıdır.
BASIN BÜLTENİ

Dijital reklamcılıkta devrim yaratmak isteyen blok platformundaki jeton satışı, Adshares sonuna kadar 4.700.000 Dolar’ın (~ 5600 ETH) yükselişe geçti. Kaçırmayın! Programlı reklamcılık için ademi merkezileştirilmiş, eşler arası bir pazar olan Adshares ekosisteminin bir parçası haline gelmeyi öğrenmek için daha fazla bilgi edinin.

Bir Adshares simgesi için geçerli olan döviz kuru şu an 1 ADTS = 0,000535 ET’dir ve yatırımcılar yalnızca ETD’yi kullanarak belirteç satın alabilir.

Reklam paylaşım simgelerinin nasıl satın alınabileceği hakkında daha fazla bilgi için https://ico.adshares.net adresini ziyaret edin.

Kalabalığın başlangıçta 2017 sonunda sona ermesi planlandı ancak ekip, ICO‘nun bitiş tarihini 12 Ocak 2018 olarak saat 20: 00’de belirlemeye karar verdi. Bunun için iki sebep var. İlk olarak, tatil sezonunda olduğu için yıl sonuna kadar yatırım son teslim tarihleri için en uygun zaman değildir. İkinci olarak, şirketin ICO’nun bitmesinden önce daha işlevsel bir prototip göstermesine izin verecek.

Bu crowdsale modelinin en önemli avantajlarından biri de iyi teşviklerin kullanılmasıdır. Adshares ekibi, ADST belirteçleri için kapsamlı geri alım sunar ve toplanan fonların kullanımıyla ilgili sınırlamalara sahiptir. Adshares akıllı sözleşmelerin diğer bir avantajı, hem reklamverenlerin hem de yayıncıların fiyat riskini azaltan ADST’in fiyat istikrarının iyi olmasıdır.

Projenin Durumu Adshares MVP’nin teslimatı için geçerli tahmin Ocak 2018’dedir. Adshares, yakın zamanda, tasarım ve mühendislik sorunlarıyla onlara yardımcı olması için, blok köprü projelerinde deneyim sahibi bir tasarım ve geliştirme firması olan 10Clouds ile ortaklık kurdu. Adshares kurucusundan bu projenin ilerleyişi ve dijital reklamcılığın geleceği hakkında bir güncelleme okuyabilirsiniz.

 • Toplanan: 5600 ETH / $4,744,961.40
 • Token adı: Adshares token
 • Tokens satış adedi: 13394890 ADST
 • Token sembolü: ADST
 • Token fiyatı:Şu anda 0.00053 ET, ancak satılan simgelerin sayısıyla birlikte artmaktadır (daha önce satın alırsanız, elde ettiğiniz fazla bonus)
 • Token satış hedefi: minimum 4000 ETH (zaten ulaşıldı)
 • Minimum alım: 1 token ~0.00535 ETH
 • Maximum alım: Sınırsız
 • Kabul edilen biri: Sadece ETH
 • Bitiş tarihi: 2017-01-12 20:00:00 GMT
 • Adshares token satış sayfası: https://ico.adshares.net
 • Email: office@adshares.net

Adshares Hakkında Adshares ağı, programlı reklamcılık için merkezi olmayan, eşler arası bir pazardır. Adshares, tüm piyasa katılımcıları için daha iyi şeffaflık, daha az dolandırıcılık ve düşük maliyet sağlar. Ağ, ESC Blockchain’de çalışır ve reklam ödemeleri için Adshares belirteçlerini kullanır. İşlem ödemelerinden toplanan harçlar, simge sahipleri arasında dağıtılır.

Kurumsal Hizmet Zinciri (ESC), basit işlemlerin hacmini kolaylaştıran bir blokçu tabanlı yazılım aracıdır. Çoğu durumda, bu işlemler, diğer kripto para birimleri ile yapıldığı gibi hesaplar arasında belirteç göndermeyi içerir. Etkin mimari, ESC blok zincirinin çok az miktarda işlemle (saniyede 100.000 tx) işlem yapmasına olanak tanır.

Mevcut blok zincirlerin tamamı, token fiyat risklerine doğrudan maruz kalmayan madencileri münhasır ödüllendiriyor. Adshares ekibi, fiyat riskinin telafi edilmesi gerektiğine inanıyor ve bu nedenle, sistem tarafından toplanan ücretlerin% 80’i madenciliğe ihtiyaç duymadan temettü olarak ödeniyor.

Bu ücretli bir basın açıklamasıdır. KoinMedya, bu sayfadaki herhangi bir içeriğin doğruluk, kalite, reklam, ürün veya diğer materyallerini onaylamaz ve sorumlu değildir. Okuyucular, şirketle ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.KoinMedya, basın bülteninde adı geçen herhangi bir içerik, mal ya da hizmetin kullanımı ya da bunlara bağımlılığın neden olduğu ya da bunlarla bağlantılı olarak ortaya çıkmış herhangi bir zarar ya da ziyan için doğrudan ya da dolaylı olarak sorumlu değildir.

For Your Press Release and Adds, Please CLICK HERE

“İçerikler bilgilendirme amaçlı olup kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım, uzmanlık gerektiren ciddi ve riskli bir iştir.”

cryptopazar_koinmedya
0
0
0