BTC : 82828 ₺ ETH : 2880 ₺ XRP : 1.895 ₺ LTC : 365 ₺ USDT : 7.616 ₺ XLM : 0.5925 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. 2018 Sonunda VeChain (VEN) Kaç Dolar Olur?

2018 Sonunda VeChain (VEN) Kaç Dolar Olur?

2018 Sonunda VeChain (VEN) Kaç Dolar Olur?
0

2018 sonunda VeChain (VEN) kaç Dolar olur? VeChain hakkında ne kadar konuşulsa azdır. VeChain tedarik zincirine yoğunlaşmış, Ripple ve Ethereum’dan sonra en fazla kurumsal ortaklığa sahip platformdur. Kendi kategorisinde ise sektörün lideridir.


 

2018 Sonunda VeChain (VEN) Kaç Dolar Olur?

2018 sonunda VeChain (VEN) kaç Dolar olur? VeChain tedarik zincir yönetimine adaklanan bir blockchain platformu. Özellikle, deniz aşırı nakliye şirketlerinin tedarik sürecinde oluşan maliyetlerini minimize etmek için DApps (merkezi olamayan) uygulamalar üzerine odaklanıyorlar. Bu projeyi o kadar çok çalıştım ki en son öğrendiğim bilgi şu oldu. Henüz bir yıllık bir proje olmasına rağmen Ethereum ve Ripple‘den sonra en fazla kurumsal ortaklığa sahip blockchain platformu. Siz 1 yıllık dememe bakmayın projenin Ar-Ge süreci 2015 yılında başlıyor. Bu kadar güçlü ortaklıkların arkasında iyi bir hazırlık dönemi var. Çin’in en büyük tütün üreticilerinden tutun, en büyük şarap üreticisine kadar kategorilerinde global markalarla ortaklıklar kurdu. Bu konuyu daha ayrıntılı olarak ele aldığım bir makale var, oradan detaylara bakabilirsiniz, bir kahve hazırlamanızda fayda var çünkü makale oldukça uzun.

Güncel VeChain Fiyatı

Kripto Para BirimiFiyat24 H Değişiklikler
Bitcoin (BTC6482.44%-4,45
VeChain (VEN)
2,80% -15,36

VeChain’in Bazı Ortakları

Paylaşacağımız şirketler sektörlerinin lider firmalarıdır.

koinmedya_brave
  • DNL GL -Sertifikasyon Şirketi
  • PWC – Denetim ve Danışmanlık
  • Kuehne ve Nagel
  • Çin Tütün endüstrisi
  • BitOcean – Finansal Hizmetler
  • Fanghuwang – Finansal Hizmetler
  • Diğerleri: Gayrimenkul, Sanat ve Otomobil endüstrileri.

Şu anda, VEN‘i saklamanın en iyi yolu, ERC20 tokeni olduğundan. MyEtherWallet tercih edilebilir.

VeChain’in Haziran’daki yol haritasına bakalım

 

2018 sonunda VeChain etkinlikleri

VeChain (VEN) piyasaların genel durumuna bağlı olarak Mainnet‘e olumlu tepki verecektir. Mainnet sonrasında 1 VEN = 100 VET olarak değiştirilecek.

VeChain‘i yakından takip eden yatırımcıların beklentisi 2018 sonunda VeChain fiyat beklentisi 50$’dır. Proje bu potansiyele sahip mi derseniz evet  deriz. 2018’in genel duruşu bunu etkileyecek asıl konulardan biri olacaktır.

Makale yatırım tavsiyesi değildir. Lütfen yatırımlar için ayrıca araştırma yapınız. Ve asla sizi zor durumda bırakacak rakamlarla yatırım yapmayınız. Kripto para sektörü diğer piyasalarlarla karıştırılmamalıdır. Yüksek kâr-zarar riski içerir.