BTC : 83399 ₺ ETH : 2855 ₺ XRP : 1.871 ₺ LTC : 359.9 ₺ USDT : 7.618 ₺ XLM : 0.5853 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. 100 ETH wallettaki devasa fon fiyatları nasıl etkileyecek?

100 ETH wallettaki devasa fon fiyatları nasıl etkileyecek?

100 ETH wallettaki devasa fon fiyatları nasıl etkileyecek?
0

ETH wallettaki devasa fonların fiyatlara nasıl etki edeceği konusu merakla bekleniyor. Son 30 gün içinde, Ethereum grafiklerde fiyat hareketi açısından çok az şey sundu.


29 Nisan’dan bu yana varlık, kripto varlıkların değişken doğasını bir koyda tutarak 200 ila 215 dolar arasında büyük ölçüde konsolide oldu.

Bununla birlikte, yatırımcıların geleceğe yönelik varsayımlara dayanarak bazı eylem ve adımlar atması nedeniyle piyasa sadece mevcut fiyatlara tepki vermemektedir. Santiment’in ortaya koyduğu son verilere göre, ETH balina yatırımcıları sektördeki en büyük altcoin için yüksek umutlara sahip.

100 ETH wallet ve devasa fonlar

Analiz platformu istatistikleri, ETH balina adreslerinin, en iyi 100 borsa dışı yatırımcının birikimli varlığı açısından grafiklerde 10 ayın en yüksek seviyesine ulaştığını ortaya koydu. 100 borsa dışı cüzdan tarafından biriken toplam tutar, mevcut değerlemeye göre 4,5 milyar dolar değerinde 21,8 milyon Ethereum’u içeriyor. Bu aynı zamanda Mayıs 2019’dan bu yana ilk 100 adres arasında tutulan en büyük kolektif bakiye.

koinmedya_brave

ethereum wallet

Ayrıca, yalnızca son 48 saat içinde adreslerin toplamda 145.000 ETH eklediği ve toplam değere 30.3 milyon $ daha eklediği vurgulanıyor.

Küçük sahipler ve Grayscale arasında birikim

Yukarıda sunulan veri seti kesinlikle açıklayıcıdır, ancak küçük yatırımcılar arasında böyle bir his nadir görülen bir durum değil elbette. Glassnode’un son grafiği, 100’den fazla ETH tokenına sahip Ethereum adreslerinin sayısının da son 30 gün içinde arttığını ileri sürdü.

Birçoğu, Ethereum 2.0 geliştirmesinin olumlu tepkisi nedeniyle yakın zamanda Ethereum’a olan ilginin ortaya çıkmış olabileceğini düşünüyor.

İlginizi çekebilir: Güncel Ethereum Teknik Analizi: ETH’de beklentiler, fiyat tahminleri, yorumlar

Bununla birlikte, değiş tokuş edilmeyen 100 cüzdan ile ilgili olarak, Grayscale Investments’a bağlı adreslerin dahil edilmesi için güçlü bir dava yapılabilir. Bu yıl itibarıyla, Grayscale Investment Ethereum Trust Fonu’nun yönetim altındaki varlığı (AUM) 2019’dan bu yana 11.7 milyon $ ‘dan 276.5 milyon $’ a yükseldi.

Daha önce, 31 Aralık 2019’dan 24 Nisan 2020’ye kadar Grayscale’in 2020’de toplam çıkarılan Ethereum’un yüzde 48.4’ünü satın aldığı bildirilmişti.

Balina ticareti manipülasyonu olasılığı?

Daha büyük yükseliş hissi ile, manipülasyon durumu da daha az adreste daha yüksek bir ETH konsantrasyonu ile birlikte etiketleniyor. 100 adresin 5 milyar doların üzerinde bir varlığa sahip olduğu düşünüldüğünde, balina ticareti manipülasyonu sektörde artmakta.

En fazla sermayeye sahip trader’lar fiyatları tercih ettikleri yönde itebilir veya alternatif olarak fiyatların tercih ettikleri yerden uzaklaşmasını engelleyebilir.

Bu nedenle, veriler şu anda koinin iki tarafını ortaya çıkarıyor. Yalnızca zamanın, alandaki en büyük altcoin için pozitif bir dönüşüme sahip olup olmadığını söyleyeceğini belirtelim.

Kaynak